anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poznaj Allegro Naturalnie - wybór z natury jest prosty!

A_Naturalnie
Ekspert Allegro

Ziemia jest naszym domem. To miejsce, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie, ale też miejsce, o które należy dbać. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Nie tylko Ty! Aż 35% Polaków chce robić więcej dla dobra planety, ale nie wie jak. A przecież wybór z natury jest prosty!

Jako Allegro chcemy Ci w tym pomóc. Nasz cel to stworzenie miejsca zrównoważonych wyborów i zakupów dla Ciebie oraz wszystkich klientów. Tak właśnie powstało Allegro Naturalnie.

Naturalnie dobry wybór

Allegro Naturalnie to strefa, do której trafiają produkty o najwyższej jakości. Niejednokrotnie są też certyfikowane. Znajdziesz tu naturalne kosmetyki dla Ciebie i rodziny, środki czystości przyjazne środowisku, karmę dla Twojego pupila o dobrym składzie oraz produkty spożywcze, w tym odpowiednie dla wegan i wegetarian. Wszystkie zebrane tu produkty powstały w zgodzie z naturą.

Dobro naszej Planety jest dla nas ważne. Jako Allegro zobowiązaliśmy się do działań na rzecz odpowiedzialnego i zrównoważonego wzrostu. W naszej strategii na lata 2020-2023 wskazaliśmy, że chcemy, aby Allegro było nie tylko miejscem zrównoważonych zakupów, ale też miejscem jeszcze lepszego rozwoju biznesu dla sprzedawców. Jesteśmy sygnatariuszem UN Global Compact i wspieramy realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju. Razem możemy więcej!

A_Naturalnie_0-1625225107003.png

Naturalnie, że chcesz dobrze

Proekologiczne zmiany w życiu wcale nie muszą być trudne czy wiązać się z wyrzeczeniami. Możesz je wprowadzać stopniowo, a z czasem staną się Twoimi nawykami. Na początek zrezygnuj z jednorazowych reklamówek, a na zakupy zabieraj materiałową torbę. W ten sposób ograniczysz zużycie plastiku. Po drugie, pamiętaj o oszczędzaniu wody. Jej zasoby na Ziemi wciąż maleją, dlatego świadomie jej używaj. Zacznij też kupować lepiej z Allegro Naturalnie to nic trudnego!

  • Wybieraj żywność, która powstała w produkcji ekologicznej. W ten sposób wesprzesz rolnictwo przyjazne środowisku.
  • Postaw na naturalną pielęgnację. Poznaj składniki dobre z natury oraz ich delikatne, a przy tym skuteczne działanie.
  • Zwracaj uwagę na opakowania kupowanych produktów. Wybieraj te z recyklingu lub biodegradowalne.
  • Sięgaj po środki czystości z naturalnym składem. Są bezpieczniejsze nie tylko dla środowiska, ale też dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nawet mały krok dla człowieka może prowadzić do wielkich, a przede wszystkim dobrych zmian dla środowiska. Baza produktów na Allegro Naturalnie z dnia na dzień rośnie, dlatego odwiedzaj nas regularnie. Kupuj produkty ekologiczne, fair trade, wegańskie oraz wiele innych – bezpiecznie i łatwo.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

julia_f83
#8 Zapaleniec#

💚

oznacz moderatorów

Agent051
#14 Krzewiciel#

@A_Naturalnie Czego trzeba dokonać, żeby umieścić tam produkty?

oznacz moderatorów

majster_man
#12 Orędownik#

Super, tylko tutaj będę robić teraz zakupy. Kupujesz tutaj =  chronisz ziemie, naszą matke.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Agent051  Wystarczy dopisek ,,ECO"

oznacz moderatorów

Agent051
#14 Krzewiciel#

@pulkownik66 Raczej dodatkowa prowizja, bo przecież ekologia nie może być tania 😁

oznacz moderatorów

A_Naturalnie
Ekspert Allegro

@Agent051, wkrótce będziemy o tym informować, jednak już teraz możemy uchylić nieco rąbka tajemnicy. 😉

Jednym z warunków zaprezentowania produktów w ramach Allegro Naturalnie jest połączenie ofert z produktami (więcej o produktyzacji przeczytasz tutaj). Wiąże się to z tym, że do Allegro Naturalnie dołączamy zaakceptowane produkty wraz ze wszystkimi ofertami połączonymi w dany produkt, a nie pojedyncze oferty.
 
Prezentowane w ramach Allegro Naturalnie produkty powinny posiadać klarowne uzasadnienie do bycia produktem pro-ekologicznym, z czego w pierwszej kolejności do programu dołączane są te opatrzone oficjalną certyfikacją (np. Rolnictwo Ekologiczne, ECOCERT, Znak V, Vegan itd. - pełna lista certyfikatów zostanie wkrótce udostępniona, o czym powiadomimy w oddzielnym komunikacie).
 
Niebawem umożliwimy zgłaszanie ofert do bazy produktów Allegro Naturalnie poprzez formularz. O uruchomieniu tej możliwości również będziemy Was informować.
 

Sam program jest darmowy - za udział w Allegro Naturalnie nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty. 

oznacz moderatorów

Totulo
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, od prawie 3 miesięcy czekamy na dodanie naszych produktów do Allegro Naturalnie. Najpierw sami do tego zachęcaliście - po wysyłce zgłoszenia jeszcze był jakiś kontakt z Panem Kamilem (Key Account Pharmacy), potem jeszcze na przypomnienie odpowiedział 1 czy 2 razy, że czeka na potwierdzenie z działu i się odezwie. Teraz kontakt zupełnie zanikł. Tymczasem jakieś produkty tam wg jakichś niejasnych kryteriów są, a my odbijamy się od ściany 😞
Czy ten projekt żyje, czy umarł?

oznacz moderatorów