anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka odebrana (pomyłka)

Client:103106742
#7 Wielbiciel#

Witam przez przypadek nacisnąłem że przesyłka odebrana czy to ma jakieś konsekwencje i że może nie przyjść paczka 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie ma to żadnego znaczenia.

oznacz moderatorów

Client:103106742
#7 Wielbiciel#

Czyli nie ma się czym przejmować nie będą brali tego pod uwagę ja wcześniej napisałem do nich na Allegro ale nic jeszcze nie odpisali

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie ma. Kliknięcie tego niczego nie zmienia i na nic nie wpływa.

oznacz moderatorów

Client:103106742
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@Client:103106742 Na zawartą umowę nie ma to żadnego wpływu.

Jak się potwierdzi odbiór w dniu późniejszym niż dzień dostawy, to trzeba uważać, żeby się nie sugerować tą niewłaściwą datą przy ustalaniu terminu na odstąpienie od umowy.

Ja w taki sposób straciłam możliwość zwrotu pralki, która mi nie odpowiadała. Sprzedający nie wpisał danych przesyłki do systemu, a ja potwierdziłam jej odbiór dzień po faktycznym doręczeniu. Potem wskutek różnych okoliczności musiałam wstrzymać się ze zwrotem do ostatniego dnia i niestety okazało się, że jest już za późno... Teraz męczę się z tą koszmarną pralką i przeklinam dzień, w którym ją nabyłam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak koszmarna to reklamować.

oznacz moderatorów

-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Nic by mi to nie dało poza kolejnymi problemami, których miałam już tyle, że nie chcę nawet do tego wracać pamięcią. Takie a nie inne właściwości pralki były zamysłem projektanta.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Te zamysły to zwykle tryki handlowe, przynoszą więcej szkody niż pożytku, trochę się znam na tym. Na naprawach takich i innych podobnych urządzeniach, teraz robi się wszystko tylko wyglądające a nie działające.

oznacz moderatorów