anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zadaj pytanie dotyczące ekologicznych dostaw Ekspertce zrównoważonego rozwoju w Allegro

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Zrównoważony rozwój to taki rozwój, w którym potrzeby obecnego pokolenia mogą być zaspokojone bez umniejszania szans przyszłych pokoleń na ich zaspokojenie. 

Temat ekologii i zrównoważonego rozwoju jest dla nas bardzo ważny. Chcemy wspierać sprzedających i kupujących na Allegro, aby swoimi codziennymi decyzjami przyczyniali się do odratowania naszej Planety oraz skutecznie minimalizowali negatywny wpływ na nią.  

Jeśli masz pytanie lub sugestie dotyczące ekologicznych dostaw w Allegro, zadaj je naszej Ekspertce -
Alicji Bieszyńskiej.
Alicja do piątku (11.03) będzie odpowiadać na pytania w tym wątku

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika jak mam być eko skoro zmuszacie mnie do przewoźników z którymi nie współpracuje ? dotychczas wystarczył mi paczkomat i kurier inpost ( auto elektryczne ) jeden podjazd, a wymóg do smarta jest jeden z trzech waszych kurierów co generuje dodatkowy podjazd kuriera po paczki żaden nie posiada auta elektrycznego 😞

A jak znam życie zaraz obowiązkowy będzie one box i co trzeci kurier będzie pod firmą żeby spełnić wasze normy do smarta, to chyba jest mało ekologiczne 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów