anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automat sam ustala nazwę produktu

Prezentowniak
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dlaczego jak chce wystawić przedmiot, który jest unikalny i drugiego takiego na rynku nie ma, bo zwyczajnie jest robiony przeze mnie, podpina mi go do jakiegoś katalogu, który ani trochę nie przypomina mojego przedmiotu? Gdy chcę zrezygnować z wystawienia przedmiotu w tym katalogu to w ogóle nie mogę go wystawić...

Jak udało mi się go jakoś wystawić to pobrało różne parametry i samo ustawiło nazwę przedmiotu. Napisałem z prośba o zmianę nazwy, ale zero odpowiedzi.

Co mam zrobić, aby produkt nazywał się tak jak chcę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Prezentowniak jeśli przedmiot jest unikalny musi mieć również unikalny EAN . Posiadając unikalny EAN tworzysz nowy produkt w katalogu .

oznacz moderatorów

Prezentowniak
#7 Wielbiciel#

Dodawałem własny EAN i tak mi podpinał pod ten inny katalog i nie mogłem wystawić oferty albo właśnie samo mi ustawiło nazwę produktu z parametrów.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Prezentowniak czyli EAN ,który posiadasz nie jest unikalny .

oznacz moderatorów

Prezentowniak
#7 Wielbiciel#

@mdrogeria tylko nie rozumiem dlaczego w drugim przypadku Allegro ustawiło mi z automatu nazwę z parametrów, które podałem podczas wystawiania produktu

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@Prezentowniak Musisz spróbować oszukać system Allegro. Zobacz nazwę utworzoną przez Allegro i zerknij z których rubryk system bierze poszczególne części nazwy. Spróbuj je tak wypełnić, aby nazwa wyszła taka, jak chcesz. Uwierz mi, że bardzo często udaje się uzyskać odpowiednią nazwę 🙂 

oznacz moderatorów

Prezentowniak
#7 Wielbiciel#

Tylko wzięło mi nazwę z kategorii 😕 A to mi nie pasuje zbytnio pod moje produkty 😞

oznacz moderatorów