anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy w katalogu Allegro

plusk_pl
#9 Pomysłodawca#

Zajmujemy się sprzedażą m.in. baterii łazienkowych/kuchennych, do każdej oferty dodajemy opis ze strony producenta danej baterii. W niektórych ofertach pojawiają się błędne informacje w parametrach Allegro (np. korek automatyczny klik-klak, gdzie bateria albo ma zwykły korek albo wcale; lub wyciągana wylewka, gdzie nawet na zdjęciu widać, że nie jest wyciągana). Przy wystawianiu hurtowo produktów nie jesteśmy w stanie zweryfikować ręcznie zgodności każdego produktu z Katalogiem Allegro. Potem klienci albo nie doczytają naszego opisu i mają pretensje, że produkt nie był zgodny z opisem

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plusk_pl przykro mi, ale za prawidłowe połączenie oferty z katalogiem Allegro odpowiada sprzedający, więc to Wy powinniście albo wystawiając ofertę tworzyć nowy produkt jeśli obecny nie jest prawidłowy, albo zgłaszać błędy w produkcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

plusk_pl
#9 Pomysłodawca#

Zgłaszamy błędy w produktach, jednak przy wystawianiu hurtowym często oferta łączona jest automatycznie z jedynym dostępnym produktem, który zawiera błędy, a których przy tym automatycznym łączeniu nie jesteśmy w stanie wykryć

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plusk_pl w takiej sytuacji pozostaje jedynie zgłoszenie błędu w produkcie, przykro mi, ale nie jestem w stanie zaproponować innego rozwiązania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów