anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości stworzenia produktu do katalogu allegro.

folia-redice
#7 Wielbiciel#

W niektórych kategoriach allegro, takich jak na przykład folia stretch. Nie ma możliwości stworzenia swojego własnego produktu z własnym kodem EAN. Trzeba wybrać z listy katalogów allegro, natomiast wiąże się to z wyświetlaną u góry nazwą i parametrami, które są odmienne od naszych. Tyczy się to również innych produktów. Dla przykładu : Stworzyłem produkt z własnym Eanem i uzupełnionymi parametrami. "Przylgi Kurierskie C6 1000 szt." Allegro początkowo stworzyło tą pozycję, aby za następne dwa dni ją rozłączyć i przypisać do jakiejś innej błędnej. Wiąże się to później z telefonami od wprowadzonych w błąd klientów.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@folia-redice Czy próbowałeś wybrać opcję "Kontynuuj bez wybierania produktu"? 

ko_alka_0-1661165874251.png

W niektórych przypadkach ten przycisk znajduje się również powyżej sekcji "Wybierz produkt z Katalogu Allegro". Jeśli nie możesz go zlokalizować, wyczyść pliki cookies lub spróbuj dodać produkt w trybie incognito przeglądarki. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

folia-redice
#7 Wielbiciel#

A co miałby wspólnego tryb Incognito z powyższą sytuacją ? Wybieram opcję Kontynuuj bez wybierania produktu po czym wyświetla mi się okno z wykrzyknikiem. Po zapisaniu w dziale mój asortyment widnieje informacja że muszę połączyć z katalogiem, zaś na samej aukcji brakuje tytułu. Jasno daje mi to do zrozumienia, że MUSZĘ połączyć produkt z innym. A zależy nam na posiadaniu własnych spersonalizowanych. System katalogowania produktów Allegro zawiera wiele błędów i niedociągnięć.  1,1.PNG1,2.PNG1,3.PNG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@folia-redice Twoja oferta musi zostać połączona z Katalogiem. Jeśli podczas wystawiania produktu uzupełnisz wszystkie parametry i w Katalogu nie ma takiego produktu, wtedy zostanie utworzony nowy produkt. Jeśli w Katalogu taki produkt został już dodany, wtedy powinieneś go z nim połączyć. 

Zachęcam Cię do zapoznania się z tą informacją: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/katalog-produktow-allegro-zmiany-z-1-sierpnia-2022-roku-D7gVaq6... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

folia-redice
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie,

Nowych produktów w kategorii stretch w dalszym wypadku nie można stworzyć. Nasze stretche zostały podpięte do istniejących już w katalogu Allegro. I na razie to zostawmy..

I teraz tak... Firma, pod której produkty podpięliśmy swoje, napastuje nas wiadomościami, że mamy się od nich odłączyć, ponieważ nie wyrażają na to zgody. I co teraz ? Z jednej strony Allegro nakazuję nam podłączyć się pod kogoś, a z drugiej ktoś później ma do nas o to problem.

Chciałbym poznać stanowisko w tej sprawie od kogoś z Allegro, żeby wiedzieć na czym stoimy.o.PNGp.PNG

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@folia-redice, czy na pewno sprzedajesz ten sam przedmiot, do którego utworzony jest produkt, czy po prostu łączysz się z innym? Jeśli kod EAN, producent itp. są w oferowanym przez Ciebie przedmiocie identyczne, możesz go do niego podpiąć. Jeśli nie, utwórz nowy produkt pod odpowiednim kodem EAN swojego przedmiotu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

folia-redice
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani,

Odsyłam do korespondencji powyżej... Po raz nie wiem który wytłumaczę, że W KATEGORII STRETCH. NIE MAM MOŻLIWOŚCI UTWORZENIA SWOJEGO PRODUKTU ( PONIŻEJ ZDJĘCIE ). TRZEBA POŁĄCZYĆ JUŻ Z ISTNIEJĄCYM. Jesteśmy producentem folii strecz. Przy wystawianiu oferty i po wpisaniu kodu EAN i wszystkich parametrów, nasz produkt się NIE TWORZY. TYLKO ŁĄCZY SIĘ Z JAKIMIŚ INNYMI ! 1,1.PNG

 

1,2.PNG

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@folia-redice, sprawdziliśmy parametry produktu i oferty są identyczne. Nie utworzysz drugiego produktu z takimi samymi parametrami. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów