anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z tym katalogiem allegro?

www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

 

   Czy można zrobić tak, żeby mi się automatycznie nie podpinał katalog allegro pod moje aukcje? Co chwila mam pretensje od klientów, że kupują towar z wybranym kolorem, ale w treści aukcji jest coś innego i sami nie wiedzą co kupują. Wchodzę na aukcję a tam zły towar z katalogu jest podpięty, a że ja niczego nie podpinam ręcznie to widzę że allegro samo to robi. 

No to jest jakiś dramat, nie wiem kto to wymyślił w takiej postaci.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www_dzianie_pl Cześć. 🙂 Czy podczas wystawiania łączysz oferty z prawidłowymi produktami w Katalogu? Podaj mi proszę numery ofert, których dotyczy ten problem.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

Właśnie o to chodzi, że ja zawsze klikam na nie podczas edycji oferty i nic nie łączę, a ciągle wychodzą jakieś zonki i ten katalog sam się podpina. 

Przykład to oferta nr 12748001968 - w tej chwili już usunąłem powiązanie, ale było to podpięte pod zupełnie inny produkt.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@www_dzianie_pl System automatycznie wyszukuje najlepiej pasujące oferty. Czy próbowałeś uzupełnić kod EAN w swoich produktach? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

www_dzianie_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie, i nie chcę próbować, bo nie chcę żeby mi się cokolwiek łączyło z tym katalogiem. Poza tym nie mam na to czasu.

"System automatycznie wyszukuje najlepiej pasujące oferty." - to brzmi jak skrajny absurd. 

Nie da się tego wyłaczyć?

oznacz moderatorów