anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DLACZEGO NIKT Z ALLEGRO NIE WSPIERA SPRZEDAWCÓW W UZYSKANIU NUMERU EPR???

lamurbizuteria
#1 Nowicjusz#

Szanowni Państwo,

21 listopada złożyliśmy wniosek o wydanie numeru EPR NA stronie: https://www.verpackungsregister.org/en

I do dnia 06.01.23 r. takiego numeru nie otrzymaliśmy. Wasza pomoc w tym temacie jest żałosna. Wysyłacie jakieś linki i oczekujecie, że sprzedawca sam ogarnie temat. Zejdźcie w końcu na ziemie i uświadomcie sobie, że tak nie będzie! Zorganizujcie w końcu profesjonalną pomoc w tym temacie na zasadzie kierowania przedsiębiorców do jakiegoś konkretnego podmiotu wskazanego przez waszą firmę, który to podmiot będzie gwarantował z góry określoną stawkę za uzyskanie tegoż numeru! W innym przypadku zapomnijcie o wielkim i dynamicznym rozwoju sprzedaży za granicą. Takich podmiotów jak mój jest zapewne setki. I gdyby owe podmioty uzyskały realną pomoc w zakresie zdobycia tegoż numeru, to już dawno mielibyście na swojej platformie wielu polskich przedsiębiorców, którzy sprzedawaliby swoje produkty w Niemczech!

Oczekujemy od Państwa wdrożenie konkretnych rozwiązań, dzięki którym polscy przedsiębiorcy będą mogli rozpocząć sprzedaż na rynku niemieckim!

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lamurbizuteria Jako platforma sprzedażowa jesteśmy zobowiązani do sprawdzania, czy sprzedający, który chce wysyłać produkty do Niemiec i Francji, uzyskał właściwe dla danego kraju numery EPR. Jeśli potrzebujesz pomocy, to napisz do nas bezpośrednio przez ten formularz.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lamurbizuteria
#1 Nowicjusz#

To o czym napisała Pani w pierwszym zdaniu jest oczywiste. Po drugie nie pytam o zakres kompetencji Państwa podmiotu a pomoc w uzyskaniu numeru EPR.

oznacz moderatorów