anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zgłoszenia zmian są odrzucane?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PerfumyMax1
#9 Pomysłodawca#

Przez pół roku skrupulatnie zgłaszaliśmy uwagi do wadliwych opisów w katalogu. Niestety błędy nie były poprawiane, uwagi odrzucane a oferty usuwane. Ponieważ nie da się tak pracować, zdecydowaliśmy się dalej nie wystawiać 8000 produktów z własnego pliku. Dlaczego zgłoszenia zmian są odrzucane?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Firma-Polmer
#11 Animator#

Kiedyś moje zgłoszenie zostało odrzucone cyt: "bo nam się wydaje że te parametry opisują lepiej produkt". Taka trochę zrobiła się walka z wiatrakami. Bardzo nie zrozumiała i niejasna. Przecież to sprzedawca ma towar w ręku a nie All. To my bierzemy odpowiedzialność za coś co sprzedajemy nie All, Ostatnio klient zgłasza jaki kolor w końcu jest produktu bo w tytule ma czarny a w opisie brązowy (oczywiście na aplikacji tytuł główny wyświetla się taki jak w aplikacji). No cóż widziałem już aukcje, które miały wpisaną adnotację, że prosimy zwracać uwagę na opis a nie parametry bo tylko za opis sprzedawca może wziąć odpowiedzialność. I tyle... albo aż tyle.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz teraz w Polsce są tacy co wiedzą lepiej i AL także tak robi, sami fachowcy.

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#13 Ambasador#

Czyli przez pół roku pracowaliście za darmo dla Allegro w dodatku na próżno. Cóż......Każdy ma jakieś hobby...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PerfumyMax1 Czy możesz wskazać mi konkretne przykłady? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PerfumyMax1
#9 Pomysłodawca#

np. zgłoszenie nr. 34736128

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#13 Ambasador#

I nadal z uporem godnym lepszej sprawy pracujesz ku chwale Allegro 😉  Tym razem tutaj 😉 Niesamowite to jest jak sie ludzie nabierają na tę korpo motywacyjną gadkę i zamiast po prostu wymagać , jako klienci,  dobrej obsługi ze strony Allegro to  jeszcze za nich pracują za darmo.  Zgłaszając do Allegro problemy które Allegro samo wygenerowało . Ludzie, zacznijcie mysleć.... 😉

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PerfumyMax1 dziękuję, sprawdziłam to zgłoszenie i nie ma tutaj odmowy sugestii, a jedynie prośby o ich uzasadnienie. W pierwszej nasz pracownik poprosił Cię o przesłanie potwierdzenia  w postaci linku do strony producenta lub bazy GS1 natomiast w przypadku drugiego poprosiliśmy Cię o dokument, który może stanowić podstawę do usunięcia opisu przedmiotu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
PerfumyMax1
#9 Pomysłodawca#

Wyjaśniam, że zgłoszenie dotyczy: Moresque Oro 50 ml woda perfumowana.

Data zgłoszenia: 16 lip 2023, 15:15 Odrzucone, 14 cze 2023, 07:51 Odrzucone, 5 cze 2023, 20:10 Odrzucone. Za każdym razem powód ten sam: "W opisie oferty nie może Pani zamieszczać adresów stron WWW za pośrednictwem których prowadzona jest sprzedaż oraz są reklamowane inne przedmioty i/lub usługi. Dozwolone jest zamieszczanie adresów stron WWW, które służą wyłącznie do poszerzania informacji o przedmiocie oferowanym w danej ofercie."

 

Treść opisu z katalogu znajduje się w zgłoszeniu.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PerfumyMax1 Bardzo dziękuję za doprecyzowanie. Skontaktowałam się bezpośrednio z odpowiednim zespołem i poprosiłam o usunięcie z Katalogu fragmentu wskazanego w zgłoszeniu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PerfumyMax1 Cześć, gotowe, fragment z opisu produktu został już usunięty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów