anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Farbka Cytadel 14 cyfrowy EAN

GraFok
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, chiałem na sprzedaż wystawić farbki firmy Citadel( przy pomocy Bsselinkera  ale też ręcznie przez allegro ale system nie rozpoznaje 14 cyfrowego kodu EAN. Co robię źle? Widzę że inni sprzedawcy mają te farbki wystawione w swoim asortymencie więc jest to możliwe. Proszę o pomoc

EAN 99189960116069

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GraFok Prawdopodobnie pomyłka > powtórzenie 9 9 > jeżeli farbki są z Austrii to kod powinien się zaczynać od 918, a ostatnia syfra powinna być 6

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GraFok Dodatek > farbki te są z UK i powinny mieć kod zaczynający się od 501 > do tego każdy kolor ma swój własny EAN

A skąd wziąłeś ten 14-cyfrowy kod?

oznacz moderatorów

GraFok
#7 Wielbiciel#

Dokładnie każdy ma osobny EAN ale zaczynający się od dwóch 99. Kod EAN dostarczył mi  producent

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@GraFok Nie wiem skąd on go wziął, ale w bazie kodów EAN (GTIN) nie ma państwa, któremu byłby przyporządkowany kod zaczynający się od 99 > a jakiej produkcji są farbki (kraj)?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GraFok sprawdziłam, że ten kod EAN jest poprawny, a na Allegro można wprowadzać 14 cyfrowy numer EAN. Czy możesz przesłać zrzut ekranu z komunikatem błędu dotyczącego nieprawidłowego EANu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

GraFok
#7 Wielbiciel#

GraFok_0-1665048112022.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GraFok dziękuję! To nie oznacza, że podany kod EAN jest błędny. NIe mamy w katalogu produktu o tym kodzie EAN, więc możesz go stworzyć wystawiając ofertę. Kliknij proszę "wystaw przedmiot", uzupełnij parametry podstawowe i w ten sposób stworzysz produkt w naszym katalogu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów