anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zablokować własne produkty

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Jak możemy zablokować nasze produkty żeby nikt z nich nie mógł korzystać?

Jesteśmy producentem i nikt nie może sprzedawć naszych produktów, a cały czas podczepiają się pod nie jacyś Chińscy sprzedawcy...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET przykro mi, ale nie ma możliwości zablokowania możliwości podpięcia się pod utworzone przez Was produkty w katalogu. 
Możecie zgłaszać błędnie połączone produkty, za pomocą przycisku "zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Czyli mam codziennie sprawdzać tysiąc aukcji, żeby sprawdzać czy ktoś się pod nie nie podczepił?  Przecież to jest nie do wykonania....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET inne rozwiązanie to zgłoszenie się do programu WOP. Jeśli jesteście producentami i chcecie zgłosić naruszenia własności intelektualnej czy podrabianie Waszych produktów możecie to zrobić w ramach programu Współpraca w ochronie praw. Wciąż jednak konieczne będzie wskazanie ofert, w których doszło do naruszenia. 

W celu przesłania zgłoszenia naruszenia praw, skorzystaj z adresu: program.wop@allegro.pl
 W przypadku zgłoszenia naruszenia praw wyłącznych, będziesz musiał potwierdzić, że jesteś właścicielem praw lub masz pełnomocnictwo do jego reprezentowania w tym zakresie.
Tutaj przeczytasz o tym więcej, znajdziesz też informację co należy dołączyć do zgłoszenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika sprzedawca na allegro zamiast skupić się na obsłudze klienta i szybkich wysyłkach itp. ma śledzić statusy paczek, pilnować co allegro doliczyło do salda, pilnować czy ktoś nie zmienił w katalogu parametrów, czy ktoś nie podpiął się pod moje oferty, serio 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów