anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie dane powinnam poprawić?

kiryk
#7 Wielbiciel#

Proszę mi powiedzieć, co powinnam poprawić, bo na podstawie poniższego screena nie bardzo mam pomysł. 

2023-02-21.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A co masz na myśli, poprawić?

oznacz moderatorów

kiryk
#7 Wielbiciel#

Na tym screenie mam nadzieję, że będzie widać 🙂 

2023-02-21 (2).png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kiryk z tego co widzę to w Twojej ofercie parametry są takie same jak w produkcie, więc oferta nie powinna zostać odpięta od katalogu, ponieważ parametry są takie same.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kiryk
#7 Wielbiciel#

Więc po co jest to powiadomienie i skąd się wzięło? Mam ich sporo do różnych produktów. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kiryk nie wiem jak wygląda sytuacja z pozostałymi  ofertami i produktami, więc nie mogę się do tego odnieść. W części "szczegóły aktualizacji" powinna być informacja co zostało zmienione, komunikat może dotyczyć także zdjęć w produkcie, które możesz dodać do oferty. Otrzymujesz go, żeby móc zaktualizować dane.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kiryk
#7 Wielbiciel#

Ale jak mogę zaktualizować dane, skoro nie wiem jakie są do zmiany? Komunikat na zasadzie "domyśl się..." Poniżej dołączam jeszcze kilka przykładów. To na tym samym schemacie? 2023-02-22 (6).png2023-02-22 (5).png2023-02-22 (4).png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kiryk zmiany dotyczą parametrów podstawowych, jeśli zgadzają się z parametrami w Twoich ofertach, to oferty nie zostaną odłączone od katalogu produktów i możesz ukryć ten komunikat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów