anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog Allegro źle łączy rozmiary.

E-Fashion2023
#8 Zapaleniec#

Cześć, wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym całym łączeniem w katalogu allegro.

Wystawiam sobie kurtki, robie szablon, opisy itp wystawiam rozmiar M

Następnie wystawiam kolejny rozmiar wszystko identycznie, zdjęcia opis parametry tylko zmieniam rozmiar na L i tak dalej.

Po wystawieniu odrazu widać całą rozmiarówkę, ale za jakiś czas już jest wszystko porójnowane czyli:

-Nie widzi rozmiarów np z rozmiarów L,XL,2XL,3XL,4XL widoczne jest tylko XL i 3XL, jak kliknę np na L to widzi pozostałe inne.

Ten bałagan w różnych aukcjach jest losowy, nawet jak w wielowarniantowości połącze rozmiary to i tak nie pokazuję całej rozmiarówki.

Dodam że to był zupełnie nowy produkt którego nie było na allegro i nigdy wcześniej nie wystawiałem.

 

Przez to wszystko  mam taki bałagan na aukcjach że szok, klienci nie mogą znaleźć rozmiarów.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@E-Fashion2023 Rozumiem, że masz na myśli wielowariantowość? Koniecznie sprawdź, czy we wszystkich produktach jest ta sama miniatura. 

Jeśli problem wciąż będzie występował, to z artykułu https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/czym-sa-warianty-produktowe-4RKPG2ZgnFX pobierz specjalny plik. Uzupełnij go i prześlij go nam przez formularz.

 
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów