anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

katalog produktów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Czy to naprawdę są takie same produkty?

1.jpg

 

Jak mam wystawić dwa różne produkty, wprawdzie podobne ale jednak inne. 

 

2.jpg

 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki kod EAN jest w tym przypadku jednym z parametrów identyfikujących więc w tej sytuacji nie powinieneś łączyć oferty z istniejącym produktem, tylko stworzyć nowy. Uzupełniając parametry na formularzu wystawiania, powstanie nowy produkt 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

@la_nika to nie działa. Różnic jest kilka m.in. EAN; kod producenta; seria, mimo to system każe mi powiązać z istniejącym innym produktem. Podpowiedz jak rozwiązać ten problem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki co się dzieje, gdy klikasz "nie łącz z katalogiem"? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Takie komunikaty jak na zrzucie w moim pierwszym wpisie. I brak możliwości jakiejkolwiek kontynuacji działań poza kliknięciem "połącz ofertę z katalogiem" Brak nawet możliwości zamknięcia tego okna.

Dodałem nowy zrzut.

Bez nazwy44.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki przekazałam to do Działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki zostałam poproszona, abyś przesłał zrzuty ekranu z pełnym oknem przeglądarki (wraz z adresem strony oraz paskiem z godziną i datą) z kolejno wykonywanych kroków. 
Możesz je podesłać na adres spolecznosc@allegro.pl w treści wiadomości podaj proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Wysłałem,

Dziękuję 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki dziękuję! E-mail dotarł i przekazałam zrzuty do działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki  został utworzony drugi produkt, możesz z nim połączyć ofertę z kodem EAN 5904165631251.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

 

@la_nika 

Dziękuję za pomoc, ale...

Wprowadzacie straszny zamęt nie pozwalając na tworzenie nowego produktu podczas wystawiania ofert z unikalnym kodem EAN

Takie działanie doprowadza do chaosu. I tak:

Produkt o kodzie 5904165631237 ma stworzony produkt i jest właściwie połączony. Dalej produkt 5904165631244 jest połączony jako produkt w katalogu 5904165631237 to jest błąd. Produkt 5904165631251 (powyżej dyskutowany) nareszcie ma stworzony produkt i jest właściwie połączony. Wszystkie pozostałe kuchnie o kodach 5904165631008; 5904165631145; 5904165631190 trzy różne produkty są połączone pod jeden produkt z katalogu o kodzie 5904165631190. Zupełnie nie rozumiem dlaczego?

I tym sposobem wprowadzacie bałagan, którego wprowadzeniem katalogu chcieliście uniknąć. Teraz klient widzi inny zapis w tytule oferty z katalogu i inny w tytule oferty którą faktycznie ogląda. Jednocześnie...Proszę o pomoc w rozwiązaniu także tego problemu.

Pozdrawiam 

Tomasz [edycja]

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki w tym pierwszym przypadku nie tworzył się osobny produkt, ponieważ miniatury w produkcie są zbyt podobne. Podaj proszę numery ofert do podanych kodów EAN, abym mogła to zgłosić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór,

Wszystkie produkty do których podaję poniżej numery ofert są osobnymi produktami i powinny być oddzielnie w katalogu produktów.

15176105770; 15175677412; 14152622630; 13765816463; 13594028597

Proszę o zaangażowanie w sprawę, po wczorajszym zgłoszeniu przez "zgłoś błąd w produkcie" nastąpiła taka zmiana:

No nie.jpg

Nie było by tego problemu gdybym mógł zrobić to sam podczas wystawiania produktu. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji także pod numerem telefonu [edycja].

Pozdrawiam

Tomasz [edycja]

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki czy możesz do tych ofert podać kody EAN, do konkretnej oferty konkretny prawidłowy EAN? Ponieważ są połączone z tym samym produktem widzę tylko kod EAN błędny, czyli tego produktu z którym oferty są połączone.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Proszę

15176105770- EAN 5904165631251

15175677412- EAN 5904165631244

14152622630- EAN 5904165631145

13765816463- EAN 5904165631008

13594028597- EAN 5904165631190

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki dziękuję! Założyłam zadanie, żeby to wszystko uporządkować. Dam znać, gdy otrzymam informację w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Ok, dziękuję. W każdej chwili służę pomocą.

oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Witam

Proszę wytłumaczyć mi, na czym polega ten fenomen? Nie pozwalacie utworzyć nowego produktu w katalogu w trakcie wystawiania nowej oferty, który to produkt nie znajduje się w katalogu. Zmuszacie na siłę do łączenia oferty podobnej lecz różniącej się, zaczynając od kodu EAN po parametry. A próbując coś poprawić tworzycie bałagan którego sam nie potrafię odkręcić. 

Oto aktualne przykłady:

Bez nazwy.jpg

Bez nazwy1.jpg

Usuńcie te już abstrakcyjne produkty z katalogu tak aby można było stworzyć je od nowa, poprawnie. Może trzeba skierować sprawę do osoby kompetentnej bo do tej pory mam wrażenie że nie rozumiecie systemu który stworzyliście. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki zadanie, które założyłam jeszcze nie zostało rozwiązane, więc nie jest to efekt ostatnich działań. Mam nadzieję, że jutro będę mogła już wrócić z konkretnymi informacjami dla Ciebie na ten temat. Na razie muszę poprosić o Twoją cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

Nie bardzo rozumiem kto tu jest debilem? Na czym polega problem? Czemu ma to służyć? Stworzyliście coś co nie działa, nie potraficie tego naprawić. Upieracie się że jest dobrze, to jest dobrze?

Bez 1.jpg

Jak klient ma być pewien co kupuje, stworzyliście chaos nad którym nie potraficie zapanować. A ja sprzedaję raptem 16 produktów z czego problem sprawia sześć.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów