anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

katalog produkt July 1

Promerco
#8 Zapaleniec#

Witam, widziałem, że od 1 lipca nastąpią zmiany w zakresie produktów katalogowych. Chciałem zapytać: Co stanie się z produktami marki własnej? Jeśli mamy je teraz, czy zostaną usunięte od 1 lipca? Produkty marki własnej Mam na myśli ten sam produkt, ale markę własną. Jak to będzie? na przykład 10 sprzedawców ma 10 różnych ofert tego samego przedmiotu. Po 1 lipca będzie tylko 1 oferta na ten produkt i wszyscy, którzy mają ten sam produkt, dołączą do katalogu?

Co się stanie, jeśli na przykład sprzedam produkt, który sprzedaje 10 innych osób, ale mam dla niego własną markę? Stracę własną markę i będę mógł się jedynie kojarzyć. Proszę, pomóż mi zrozumieć, bo czytając, nie mogę. Dzięki  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Promerco napisz proszę co masz na myśli pisząc "produkty marki własnej"? 
Najprostsza odpowiedź jest taka, że tak, takie produkty również powinny być połączone z katalogiem, ale chcę mieć pewność, że dobrze Cię rozumiem. 
"Ten sam produkt, ale marki własnej" - jeśli to ten sam produkt, to tak powinien być połączony z pozostałymi, wówczas wciąż będzie 10 ofert, ale będą połączone w widoku produktowym.
Tutaj przykład - oferta i produkt

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów