anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kody EAN w Modzie

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Prosze o pomoc tutaj bo konsultanci nie daja rady.

Prosze o podanie aktualnej listy z kategoriami lub z markami przy krórych kod EAN jest obowiązkowy?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy w tym artykule znajdziesz listę do pobrania, na której odnajdziesz wszystkie kategorie, w których parametr EAN jest wymagany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

wspaniale i teraz co mam zrobić kiedy system w zakładce moje oferty kaze mi dodac EAN w 2 kategoriach KTÓRYCH NIE MA w podanym artykule?

 

mowa o:Allegro Moda Odzież, Obuwie, Dodatki Bielizna damska Stroje kąpielowe Jednoczęściowe

oraz:

Allegro Moda Odzież, Obuwie, Dodatki Odzież damska Topy

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy możesz przesłać zrzut ekranu na, którym widoczna będzie ta kategoria oraz komunikat o obowiązkowym EANie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Clipboard0.jpgClipboard01.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy Dziękuję za te zrzuty, poprosiłam już nas zespół od Katalogu produktów o pomoc, więc jak tylko dostanę informacje, wrócę do Ciebie ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy Dostałam potwierdzenie, że to błąd po naszej stronie, za który bardzo Cię przepraszam. Nasz zespół techniczny pracuje już nad naprawą tego problemu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje.

Czy moża prosić aby zwócić uwahe konsultantom ,aby poważniej przykładali sie do pracy ,a nie odwalali i wmawiali ze wszystko jest ok.

nr sprawy 30873172" [ ref:_00D24aE05._5003VWf6nb:ref ]

Dziekuje za pomoc .Wątek mozna usunąć lub zamknąc.

oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Nadal system woła o wstawienie EANów?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy Niestety tak, bo ten błąd nie jest jeszcze naprawiony. Prace wciąż trwają, więc przepraszam Cię za tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

Informacyjnie zgłaszam ,że nadal problem istnieje.

oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_  @la_nika 

 

Dzis znow mam 400 ofert w kategorii gdzie nie jest wymagany kod EAN

Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Bielizna damska > Stroje kąpielowe > Jednoczęściowe (394)

 

Prosze o interwencje?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy czy możesz napisać czy problem pojawia się tylko w gdy próbujesz połączyć ofertę z katalogiem przez zakładkę Mój asortyment aktualizując dane czy również podczas wystawiania nowej oferty w tej kategorii? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

@la_nika

 

również podczas wystawiania

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy dziękuje za odpowiedź. Wyjaśniam to i poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy wracam z informacją na temat obowiązkowych kodów EAN w kategorii Moda > Odzież, Obuwie, Dodatki > Bielizna damska > Stroje kąpielowe > Jednoczęściowe (76025). Została ona dodana do kategorii, w których ten parametr jest obowiązkowy. 
Aktualną listę takich kategorii znajdziesz tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

@la_nika dlaczego zatem w okienku EAN wyęwietla się dalej "opcjonalne" i można wystawiać bez problemu obecnie produkty w tej kategorii nie dodając EAN-u?

 

Po drugie dlaczego nie informujecie o takich zmianach?

I dlaczego mam cześć aukcji zamknietych i nie wznowionych z tych kategori i nie ma ich w zakładce "uzupełnij parametr obowiazkowy" ,przy EAN ie jest opcjonalnie?

 

Bałagan żeby nie powiedzieć gorzej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy ponieważ zależy to od wybranej marki, jeśli wskażesz taką która jest na liście, którą znajdziesz tutaj, to opcjonalność EANu zniknie. 
O zmianach w wymagalności parametrów na bieżąco informujemy na stronie dla sprzedających. Możesz podać numery zakończonych i niewznowionych ofert? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

brand2buy
#9 Pomysłodawca#

@la_nika 

Pani z całym szacunkiem, pisze nieprawde.

Po pierwsze do poprzedniego postu.

Kategoria kostiumów jednoczęściowych to:

76025 ,a nie 394

 

Po drugie lista którą Pani podała

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-dodac-nowy-produkt-do-katalogu-MRBRxgYWwsV 

JEST BEZ WZGLĘDU  na marke !! i tam znalazły się kostiumy ,ale w zadnej informacji nie informowaliście o tym Państwo.Jesli sie myle prosze o link do wiadomości w której informujecie o nowych parametrach wymaganych.

Druga lista która Pani podała

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zmiany-w-dziale-moda-z-23-stycznia-x5nYlaYz6fd

dotyczy KONKRETNYCH KATEGORII dla konkretnych marek!!

Są to 2 odzielne listy.

 

Więc obecnie znów widnieje przy parametrze obowiązkowym słowo "opcjonalnie" i moge wystawiać bez EAN-u i marka nie ma tu nic do rzeczy.

 

Nr aukcji wyłączonej:

13441666111 (obecnie wznowiona ręcznie)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@brand2buy po pierwsze przepraszam za pomyłkę z numerem kategorii, skopiowałam całą ścieżkę kategorii z Twojej wiadomość stąd błąd (już to poprawiłam). 
Po drugie na liście którą można pobrać z tego artykułu znajdziesz kategorie, w których EAN jest wymagany, na liście którą możesz pobrać tutaj marki dla których dane parametry są wymagane.
Jeśli więc np. na formularzu wystawiania wybierzesz markę "Speedo" to podanie kodu EAN będzie obowiązkowe. 
Tutaj informowaliśmy o zmianach w wymaganych parametrach w niektórych kategoriach.
Oferta, którą wskazałeś zgodnie z ustaleniami została zakończona 22.03.2023 o 7:58 najprawdopodobniej ustawiłeś taki czas trwania, ponieważ została wystawiona 19.03.2023 0 7:58, więc zakończyła się dokładnie po 3 dniach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów