anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam wystawiony produkt kartalin ( nr. 14234019546 , 14176991935 ) i nie ma go na stronie głównej.

kalibaba68
#7 Wielbiciel#

Mam wystawiony produkt Kartalin nr.14234019546, 14176991935. Nie ma ich na stronie głównej , tylko trzeba wejść przez czyjąś aukcje aby zobaczyć mój produkt. Nie jestem powiązana z czyimś produktem żeby moje przedmioty były widoczne po wejściu na czyjś produkt. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

A jak jest ok kilku tys ofert to twoja ma być na stronie głównej bez promowania?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kalibaba68 ja widzę Twoją ofertę. Jest powiązana z produktem

Krem Astrofarma Kartalin 100 ml

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kalibaba68 Twoja oferta jest widoczna:

la_nika_0-1693226921626.png


Zwróć proszę uwagę czy masz rozłączone te same oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kalibaba68
#7 Wielbiciel#

Nie wiem o co chodzi. Chcę się z kimś skontaktować i nie mam z kim. Miałam wystawioną jeszcze czapkę i buty . Dzisiaj dostałam wiadomość w sprawie butów . Nie wiem może to chodzi o jakieś włamanie na moje konto.

oznacz moderatorów

kalibaba68
#7 Wielbiciel#

Jak tą sprawę załatwić . Nie wystawiłam niczego co jest zakazane.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kalibaba68 tak jak pisałam wcześniej, wyjaśnisz to jedynie z działem bezpieczeństwa, jeśli napiszesz do nas zgłoszenie tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kalibaba68
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego zostało mi usunięte konto, W sprzedaży nie miałam nic wystawionego co jest zakazane .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Usunięte czy zablokowane? mail jest.

oznacz moderatorów

kalibaba68
#7 Wielbiciel#

Napisali że zablokowali na 30 dni , że mam wystawione rzeczy , które są zakazane . Jestem na ponad 15 lat, Sprzedaję krem kartalin już od 6 lat . Jest normalnie w sprzedaży , Miramistin płyn dezynfekujący bakteriobójczy  . Emulsje do mycia skóry  wrażliwej. Jest tego pełno w ofercie . Nie wiem o co chodzi

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kalibaba68 Twoje konto nie jest usunięte tylko zablokowane, a sprawę blokady możesz wyjaśnić jedynie z działem bezpieczeństwa transakcji przez ten formularz kontaktowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów