anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać produktu do katalogu allegro

inter-chrom2
#7 Wielbiciel#

Witam  wystawiam ofertę z produktem , którego nie ma w katalogu , dodaje opis zdjęcia  poprawny kod EAN.

No i zonk pisze,że  produkt mi dodaje do katalogu,  a za chwile  produkt jest odłączony od oferty  i nie mogę go dołączyć ani też nie wyskakuje ,że jest dodany pomimo informacji ,że został dodany do katalogu .

Przeczytałem kilka podobnych tematów i nie, nie został produkt wystawiony w złej kategorii na pewno, nie nie ma takiego produktu takiego  samego z innym numerem EAN  bo  to jest produkt do konkretnego  modelu auta

Dlaczego raz mi pokrowiec dedykowany do audi dodaje do katalogu , a za chwile pokrowiec  do innego modelu auta  dedykowany np do bmw  już nie chce dodać do katalogu , pomimo innego kodu EAN?  A za chwile wystawiam pokrowiec do citroena i go np już dodaje do katalogu ??

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@inter-chrom2 podaj proszę kod EAN tego pokrowca, którego nie możesz dodać do katalogu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

inter-chrom2
#7 Wielbiciel#
OFERTA NR
nr: 14728794463
EAN : 5902401986905
OFERTA NR
14709266045
EAN : 5906933638660
To tylko przykładowe oferty , mam takich więcej , gdzie pomimo informacji o dodaniu produktu do katalogu  to ten produkt mi odłączyło  od oferty. 
Jak ponownie  klikam połącz z katalogiem i wbijam  kod Ean  to chwilowo mi łączy niby z produktem a po chwili znów pokazuje ,że mam tą ofertę połączyć z produktem.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@inter-chrom2 ok, dziękuję! Muszę to skonsultować z Działem technicznym w tym celu potrzebuję jeszcze zrzut ekranu (z widocznym całym oknem przeglądarki (z adresem strony oraz godziną i datą) na którym widoczny będzie komunikat, że produkt został dodany do katalogu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

inter-chrom2
#7 Wielbiciel#

łączenie 1.jpgłączenie 2.jpgłączenie 3.jpg

oznacz moderatorów

inter-chrom2
#7 Wielbiciel#

Nieważne czy korzystam z firefoxa czy z chrome efekt jest ten sam . 

Nawet jak usunę  ofertę i wystawiam ją ponownie to i tak nie pokazuje mi się produkt. Tak jak by  był  w katalogu a po chwili znikał. dodaje mi ofertę z produktem a po chwili i tak zniknie  i oferta nie będzie połączona z produktem.  i innymi asortymentami jest podobnie . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@inter-chrom2 okej, dzięki! Konsultuję to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@inter-chrom2 wracam z odpowiedzią.
Po wystawieniu lub edycji oferty i utworzeniu nowego produktu sprawdzana jest poprawność dodanych kodów EAN w katalogu produktów GS1.
Wskazane kody EAN są niezarejestrowane w GS1, zatem produkty po weryfikacji są usuwane. Dopiero gdy podasz prawidłowe kody EAN, zarejestrowane w GS1, utworzenie produktów będzie możliwe. 


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów