anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić oferty

Sofiana
#8 Zapaleniec#

Mam problem, sprzedaję koszulki z nadrukiem, przedwczoraj normalnie wystawiałam aukcji, od wczoraj cały czas wyskakuje komunikat nie możesz wystawić ofertę bez powiązanego produktu, kategoria odzież męska t-shirty. Nie mam kodów EAN bo to nie jest gotowy produkt, mamy wiele wzorów i drukujemy na zamówienie 

  • y
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Bez kodu wystawiasz? podpinasz se pod gotowy! a jak nie ma to musisz kupić.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sofiana Życie, musisz wykupić bo od 1 lipca obowiązkowy katalog w allegro oraz oferty nie połączone przestaną być widoczne 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sofiana
#8 Zapaleniec#

Masakra, ile ja tych kodów mam wykupić, Allegro mierzy wszystkich jedną miarką 🤦🏼‍:płeć_żeńska: lepiej sprzedawać w swoim sklepie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sofiana tyle ile masz projektów x rozmiary x kolory, bo każdy kod będzie sprawdzany z GS1 i nie użyjesz go ponownie 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sofiana nie zawsze EAN jest parametrem identyfikującym. Jeśli produktu jaki sprzedajesz nie ma w naszym katalogu, powinieneś uzupełnić parametry identyfikujące, niekoniecznie będzie to EAN. W jakiej kategorii wystawiasz oferty, T-shirty (87913)? W tej kategorii parametry identyfikujące, to stan, marka, rozmiar, kolor, dekolt, materiał dominujący, wzór dominujący. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów