anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena produktu i różnice w opisie produktu

FiniT0_del_Fini
#8 Zapaleniec#

Mam 2 pytania:

1) Jak wchodzę w opinie produktu (którego szukam i jestem zainteresowany) to pojawiają mi się takie same, pomimo, że wchodzę na inny sklep. Rozumiem, że w opinii chodzi o produkt, który może być sprzedawany przez wielu sprzedawców, ale jednak jeden sprzedawca może różnić się od innych i wysyłać zepsute produkty o czym nie dowiem się bo opinia jest do produktu nie do oferowanego produktu przez tego konkretnego sprzedawcę. I tu pojawia się zabawa ze sprawdzaniem opinii sprzedawcy zamiast dowiedzieć się o tym już bezpośrednio z towaru. A operowanie tym na apce jest uciążliwe, zwłaszcza że w większości miejsc jak kliknę powrót to wracam... do strony głównej.

2) W wyniku szukania mam jeden opis, a wchodząc w niego pojawia mi się już zupełnie co innego (przykład zdjęcie poniżej), trochę wprowadza co zamieszanie, zwłaszcza, że wchodzę na produkt z szukajki, która podała mi 115g a już sam zakup podje mi 5g. Poniższe zdjęcie jest tylko przykładem, ale takich przypadków mam mnóstwo. Zaczyna mnie irytować ta przypadłość i jak tylko mogę to staram się już mniej kupować na allegro. Bo szukanie tego co mnie interesuje nie jest tym co znajduję.

FiniT0_del_Fini_0-1681755351812.png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ano niestety

produktyzacja wielowariantowosc i szukanie czegoś na tym portalu powinno dostać nagrodę specjalna

nie bardzo rozumiem za to, dla złego uważasz je sprzedający podpięty do katalogu wyśle ci coś zepsutego. Każdy z nas w swoim magazynie może mieć i MA towar który ma wadę fabryczna i niestety ujawni sie w domu klienta. Nie znaczy to se jesteśmy nieuczciwi 

oznacz moderatorów

FiniT0_del_Fini
#8 Zapaleniec#

Nie mówię tutaj że każdy jest nieuczciwy
ale opis produktu wolałbym do sprzedawcy bo czytam opinię u niego.

Opinie produktu i tak szukam w internecie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musimy podziękować Allegro za ten...bałagan.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FiniT0_del_Fini Opinie o produkcie to oceny konkretnych przedmiotów. Dotyczą one wyłącznie produktu, a nie sprzedającego czy przebiegu transakcji. Dzięki nim klienci wiedzą, czy warto kupić interesujące ich przedmioty. Szczegółowe informacje dotyczące jakości transakcji należy sprawdzać w opiniach o sprzedającym. 

Różnice w tytule produktu i tytule oferty wynikają z błędnego połączenia ofert z katalogiem. Takie sytuacje można szybko zgłosić za pomocą przycisku "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem" na dole strony. 

ko_alka_0-1681756547915.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów