anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomyłka w katalogu Allegro

PompowniaSklep
#9 Pomysłodawca#

Doszło do dość dużej pomyłki z Państwa strony. Widzę, że zostały połączone w katalogu 2 różne produkty.

Przesyłam linki do ofert błędnie połączonych:

https://allegro.pl/oferta/zawor-kulowy-mosiezny-1-2-gz-diamond-art-2471-15-12043114133

https://allegro.pl/oferta/zawor-kulowy-mosiezny-1-2-ze-srubunkiem-diamond-12043123599

Proszę o cofnięcie zmian.

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PompowniaSklep muszę dopytać dla pewności, oferta nr 12043114133 jest błędnie połączona z katalogiem, a oferta nr 12043123599  jest ok?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PompowniaSklep
#9 Pomysłodawca#

Proszę Pani bardzo dużo oferty moich i konkurencji zostało połączonych z dwóch różnych produktów w jeden. Są dwa odrębne produkt art.2424 i art.2471. Wasz katalog został błędnie stworzony, wcześniej było dobrze.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PompowniaSklep nie jestem w stanie wycofać powstania katalogu, ale tutaj mogę podziałać, jednak muszę zrozumieć problem. Więc odpowiedz proszę na te pytania:
Czyli powinny zostać utworzone dwa produkty?
Czy art.2424 i art.2471 to kody producenta?
Czy oferta nr 12043123599  może zostać połączona z produktem (Zawór kulowy Diamond 1/2''), ponieważ w parametrze "kod producenta" podany jest prawidłowy kod, tj. ART.2424-15.D?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PompowniaSklep
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

PompowniaSklep
#9 Pomysłodawca#

Tak 2 różne produkty tak jak było poprzednio.

Dodam jeszcze, że te zawory są dostępne w innych rozmiarach i również prosiłbym o nie łączenie katalogu tych modeli w jeden

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PompowniaSklep dziękuję! Zgłosiłam to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @PompowniaSklep! Został utworzony nowy produkt, natomiast czy mogę poprosić Cię o zerknięcie na ten formularz. Obecnie nazwa jest taka sama, ponieważ obowiązuje reguła która tworzy nazwę na podstawie parametrów:  Rodzaj + Marka + Średnica przyłącza (a są takie same przy obu tych produktach). 
Czy zdjęcia w tym produkcie są prawidłowe?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PompowniaSklep
#9 Pomysłodawca#

usunałem nieprawidłowe zdjęcie, dziękuje

oznacz moderatorów