anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poszukuję osoby, której udało się dokonać cudu - błędne powiązanie produktu

DrapexPL
#12 Orędownik#

Witam.

Od jakiegoś czasu staram zgłaszać się błędnie powiązane produkty z katalogiem.

Wydaje mi się, ze ta funkcja to tylko atrapa, zgłoszenia nigdzie nie trafiają.

Czy jest tutaj na forum ktoś (lub może słyszeliście kiedykolwiek), komu udało się zgłosić błędnie powiązany produkt i produkt ten został odłączony? Wiem, że działa zgłaszanie takich rzeczy na forum, ale wolałbym korzystać z dedykowanych linków pod aukcjami.

Ps. Przez błędne powiazanie produktu mam na myśli, że produkt marki X o wymiarach np 10x10 podpięty jest pod produkt marki Y o wymiarach 6x6.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL w jaki sposób zgłaszasz te zmiany? Przez formularz "zgłoś błąd w produkcie"? 
Jeśli tak, to możesz sprawdzić, czy Twoje zgłoszenia zostały zweryfikowane w tej zakładce. Możesz też na formularzu zaznaczyć, że chcesz otrzymać e-mail, gdy zgłoszenia zostaną zweryfikowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Nie pisałem o zgłaszaniu wprowadzenia zmiany do produktu (według mnie).

Pytałem, czy udało się komuś zgłosić skutecznie błędnie podpięty produkt.

Czyli produkt w katalogi jest prawidłowy, a ktoś wystawił pod nim inny produkt. Klikam na zgłoś błędne powiazanie z produktem od jakiegoś tygodnia i nic... nie wierzę, że macie aż tyle zgłoszeń, że nikt się do niego jeszcze nie dokopał.

Według mnie ten przycisk (link) nie działa, nie wysyła zgłoszenia, jest dla świętego spokoju bo jak allegro wyjaśni, że pod konkretny kod kreskowy XYZ przypięte są różne produkty o różnych parametrach, wymiarach, kształach?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL oki, dzięki za wyjaśnienie! A czy możesz przesłać mi numer przykładowej oferty, przy której wykorzystałeś ten przycisk? Zapewniam, że to działa i odpowiedni zespół otrzymuje zgłoszenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

@k_owczarek1 potrafi tylko obsługiwać ten katalog

oznacz moderatorów