anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem dla handlujących pistoletami i rewolwerami hukowymi oraz amunicją - wątek

Dianthus_Karwan
#7 Wielbiciel#

Uwaga, 

każdy z Was handlujących tego typu produktami musi wiedzieć, że "doradcy" allegro zrzucają te oferty uznając je za łamiące regulamin. 

Zakrawa to o jawne działanie na szkodę firmy bo takich ofert są setki za ciężkie tysiące złotych a wszystkie oferty powinny być traktowane jednakowo, czy sponsorowane czy nie. Ile straci na tym allegro? 

Rozmowa z nimi w celu wyjaśnienia sprawy to polemika z BOTami. 

 

Życzę powodzenia 🙂 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dianthus_Karwan tak jak poinformował Cię już nasz pracownik, jeśli uważasz, że inne oferty w serwisie naruszają regulamin, możesz je zgłosić przez ten formularz lub opcję "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej oferty.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Dianthus_Karwan
#7 Wielbiciel#

Ja nie pytałem, ja informuję innych. Już kilkadziesiąt ofert spadło z rowerka, które przez LATA były w tym serwisie legalne i serwis na nich zarabiał. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Też spotkał mnie ten zaszczyt zakończania ofert. Najpierw było grzebanie w ofertach bo coś się zmieniło w katalogu później odłączanie ofert od niego i na koniec ubijanie. 

Wybór Allegro, nie chcą kasy to nie będę się narzucał. W wolnym świecie żyjemy 🙂

oznacz moderatorów