anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystaw podobną, a połączenie z katalogiem produktów.

Client:44459415
#9 Pomysłodawca#

Czy jest możliwość, aby wystawiając nową aukcję poprzez przycisk "Wystaw podobną" otwierała się aukcja, ze zdjęciami, opisem, tytułem, ale bez przypisania produktu do katalogu? Chodzi o to, że często korzystam z opcji wystaw podobną i w tej chwili każda aukcja (kategoria moda/bielizna damska) zaczytuje się z powiązanym produktem do katalogu. Za każdym razem muszę kliknąć "trzy kropeczki" / zmień produkt / usuń produkt / kontynuuj bez produktu i dopiero mogę zmienić parametry produktu lub wybrać "trzy kropeczki / zmień produkt i skorzystać z wyszukiwarki Wybierz produkt z Katalogu Allegro / szukaj. Przez co mocno wydłuża się czas wystawiania aukcji. A i tak, zaczytanego produktu z katalogu nie mogę ponownie wykorzystać, ponieważ nie mogę wystawić dwóch takich samych aukcji, więc zawsze trzeba korzystać z opcji "trzy kropeczki: zmień produkt. O wiele szybciej i łatwiej można wystawić aukcje, gdyby po kliknięciu wystaw podobną otwierała się strona z możliwością wyboru nowy produkt - do edycji wszystkie parametry obowiązkowe z jednoczesną opcją wyszukiwania produktu z katalogu. Więc od razu można przystąpić do zmiany parametrów produktu lub od razu wyszukać produkt z katalogu. Zaoszczędzi to sporo czasu - co najmniej 4 kliknięcia na jedną aukcję, a przy nastu/dziesięciu wystawianych aukcjach czas, który należy poświęcić na wystawienie aukcji zdecydowanie skróci się. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44459415 Cześć. 🙂 Przykro mi, ale nie ma takiej możliwości. Przy korzystaniu z opcji "Wystaw podobną" zaczytują się do formularza wszystkie dane z oferty bazowej — w tym produkt. Później (jak sama wskazałaś) możesz go samodzielnie z formularza usunąć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów