anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup z chin na raty i zwrot

piotrekn19
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem interfejs na allegro na raty pay u i niestety chińczyk przysłał całkiem co innego więc robię zwrot wyślę po nowym roku ta paczkę tak jak podany adres jakiś polski więc pytanie pierwsze czy i jak jestem chroniony żeby odał kasę i gdzie ta kasa pójdzie czy do banku czy do mnie bo swój numer konta podałem wolał bym żeby była u mnie  pieniądzę a raty bym spłacał to może gdzieś indziej znajdę podobne ogłoszenie i zapłacę za prawidłowy towar jak to się ma proszę o konkretne odpowiedzie i nie brechy i tak mi nie do śmiechu 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@piotrekn19 Zwrot z powodu niezgodności towaru  z opisem,  jak sprzedający zwróci środki to one idą tam skąd wyszły czyli do Allegro Pay ale do czasu zwrotu masz umowę i jakby przyszedł czas na zapłacenie raty masz obowiązek jej zapłaty, później zostanie Ci zwrócona.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, Twoje środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 2, 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

kasa wróci na konto pay i spłaci zakup ale jeśli w międzyczasie zgodnie z harmonogramem rat będziesz zobligowany zapłacić to płacisz i powstałą nadpłatę allegro potem ci wypłaci jak kasa ze zwrotu opłaci zakup 

oznacz moderatorów