anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdublowane kategorie - np. pilarki

Wlaziu1
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Czy jest jakaś szansa na uporządkowanie zdublowanych działów dot. pił łańcuchowych i części do nich?
np. łańcuchów, prowadnic etc. znajdujących się w grupie dom i ogród?

Przykład: Szukam łańcucha (lub prowadnicy) do pilarki. Znajdę je w 2 miejscach:
1) Dom i Ogród -> Ogród -> Narzędzia ogrodnicze -> Części i akcesoria -> Łańcuchy do pił
2) Dom i Ogród -> Narzędzia -> Części do elektronarzędzi -> Łańcuchy

Wydaje mi się, że piły łańcuchowe oraz ich części powinny przynależeć do działu "Narzędzia ogrodnicze".
Są to narzędzia raczej do pracy z drzewami/roślinami, niż do majsterkowania...
Fajnie gdyby były podzielone na podkategorie tak jak w dziale "kosiarki" tzn: "spalinowe", "elektryczne", "akumulatorowe", "części i akcesoria"

Natomiast pozostałe piły (np. taśmowe, stołowe, ręczne), które służą majsterkowaniu do działu elektronarzędzia.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Wlaziu1 Z całą pewnością nikłe szanse, ale masz takie coś jak : Zgłoś swój pomysł!

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Cześć @Wlaziu1 jak pisze @LEW433 wrzuć nam sugestię scalenia tych kategorii w Zgłoś swój pomysł. Pogadam z ludźmi odpowiedzialnymi za kategorie i zobaczymy, czy da się je uporządkować tak jak proponujesz. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie, nie ma takiej możliwości. 1 (słownie-jeden) normalny produkt potrafi mieć kilka - kilkanaście pozycji w tzw. "katalogu produktów Allegro". Allegro odłącza oferty od produktów z katalogu, zmienia kategorie na te, w których jest większa prowizja, dziś sprawdzałem, moja oferta zaostała odłączona bo zmienili kategorię na niewłaściwą, dziś podłączam ofertę - towar został przywrócony do właściwej kategorii. 

Pracownicy Allegro nie mają kompletnie żadnej wiedzy ani kompetencji w tworzeniu własnej bazy katalogu produktów. Np. ja zgłaszam poprawkę do przedmiotu z katalogu, nr EAN wpisany towar nie ma numeru EAN, jakiś pracownik Allegro nie uznaje tego, gdyż na zdjęciu przedmiotu jest numer EAN (nr wewnętrzny firmy, dotyczący zamówienia np. 10 szt. danego przedmiotu). Dla "pracownika-laika" z Allegro jest to wystarczający powód, żeby przypisać kod EAN dla danego przedmiotu. Sprzedawca z 30-letnim stażem i doświadczeniem w tym temacie zostaje potraktowany jako "zero" - ważne jest zdanie pracownika Allegro - ciekawe tylko, czy ma on chociaż te 30 lat życia (tyle, co sprzedawca doświadczenia w handlu) i na jakiej podstawie wydaje swoje decyzje - tego nigdy nie ma w uzasadnieniu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Wlaziu1
#7 Wielbiciel#

Nie znam się, aż tak. Swoją sugestię piszę jako kupujący. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że coraz bardziej męczące jest przeglądanie katalogu w celu znalezienia konkretnego produktu. Zwłaszcza jeśli jest to część lub akcesorium. Więc trzeba się "wpasować" szukaną frazą.

oznacz moderatorów