anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana kategorii produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
YANPRO
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, złożyłem wniosek o zmianę nazwy i kategorii produktu około tydzień temu, ale wnioski nadal nie zostały zaakceptowane
Proszę o pomoc
numery produktów -
ID: 13738936910
ID: 13521989986
@w_kiwi

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@YANPRO poproszę o informację w jakiej kategorii mają się znaleźć te produkty? Obecnie są w kategorii Allegro >  Zdrowie >  Higiena jamy ustnej >  Szczoteczki >  Manualne >  Szczoteczka do języka, która wydaje się być prawidłowa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
YANPRO
#7 Wielbiciel#

13738936910 - W tym chcę zmienić nazwę na tę, o którą się ubiegałem, a także zmienić kategorię na - higiena dentystyczna, a następnie na akcesoria 

13521989986 - w tym chcę zmienić nazwę na tę, o którą się ubiegałem 

oznacz moderatorów
YANPRO
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@YANPRO dziękuję. Poprosiłam już o sprawdzenie Twoich wniosków, więc gdy tylko dostanę odpowiedź w ich sprawie, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
YANPRO
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mój wniosek o zmianę nazwy i kategorii został odrzucony, złożyłem wniosek ponownie, proszę o zatwierdzenie i zmianę nazwy i kategorii.


W tym trzeba zmienić nazwę i kategorię - 13738936910

W tym trzeba zmienić tylko tytuł - 13521989986
@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@YANPRO konsultowałam Twoje zgłoszenia z zespołem rozpatrującym sugestie i przede wszystkiem wybrałeś zgłaszanie sugestii w j. angielskim, ale z treści Twojego zgłoszenia wynika, że próbujesz utworzyć nazwę po polsku, dlatego powinieneś wybrać zgłaszanie sugestii po polsku. 

Ponadto nie jesteśmy w stanie zidentyfikować tego ten produktu, ponieważ kod EAN pochodzi od firmy Jazzy One z Honolulu i nie jest w żaden sposób powiązany z produktem. Ta skrobaczka do języka występuje pod wieloma markami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
YANPRO
#7 Wielbiciel#

Staram się, aby nazwy były po polsku
A także odpowiadały kategorii produktów, które określiłem, możesz to zrobić? Dziękuję
@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów