anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w katalogu - ponownie bałagan, zamieszanie i brak możliwości zmian w ofertach

rudybart
#9 Pomysłodawca#

Kolejny raz podczas zmian wprowadzonych przez allegro doszło do usunięcia, zmienienia kategorii w katalogu.

Z tego powodu w ofertach nie mogę zmienić ceny, nie mogę dodać dodatkowych informacji do opisu. Czy allegro mogłoby przestać działać na szkodę sprzedających i pewnie także kupujących i zaprzestać ciągłych zmian w katalogu - powoduje to zamieszanie i zmusza do niepotrzebnych działań. Ja na szczęście mam tylko ok 60 ofert z książkami, dam radę gorzej z firmami które mają kilkaset lub kilka tysięcy ofert.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rudybart Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, ale trudno mi Tobie pomóc bez jakichkolwiek danych. Podaj mi proszę numer przykładowej oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rudybart
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź
oferta nr: 14153392639

obrazek 1.jpg

oferta nr: 14018634833

obrazek 2.jpg

oferta nr: 14087259996

obrazek 3.jpg

takie komunikaty pojawiały się gdy chciałem zmienić ceny lub dodać zdjęcie lub dodać linijkę tekstu do opisu.

pozdrawiam

Bartek

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rudybart Dziękuję. Kategorie przypisane do produktu zostały zaktualizowane, żeby lepiej odpowiadały produktom. 

Nowa kategoria w produkcie przypisanym do oferty 14153392639 to Kolekcje i sztuka -> Design i Antyki -> Antykwariat -> Książki -> Komiksy (322115)

Nowa kategoria w produkcie przypisanym do oferty 14018634833 to Kultura i rozrywka -> Książki i Komiksy -> Książki dla dzieci (66781)

Nowa kategoria w produkcie przypisanym do oferty 14087259996 to Kultura i rozrywka -> Książki i Komiksy -> Książki dla dzieci (66781)

Żeby dokonać zmian w ofercie, musisz zmienić jej kategorię na aktualną (czyli na te kategorie, które podałam Ci wyżej). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rudybart
#9 Pomysłodawca#

niestety nie mam możliwości zmiany kategorii ponieważ inny komunikat systemu informuje że od wystawienia oferty minęło 12 godzin - co w takiej sytuacji?

 

pozdrawiam
Bartek

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rudybart Rozumiem, wysłałam prośbę do odpowiedniego zespołu o zmianę kategorii w ofertach wymienionych wyżej, wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rudybart Oferty możesz już wznowić z opcją zmiany kategorii.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rudybart
#9 Pomysłodawca#

Bardzo doceniam pomoc ale umieszczenie komiksu Kajko i Kokosz w kategorii

Kolekcje i sztuka - Design i Antyki - Antykwariat - Książki - komiksy

to beznadziejny pomysł. Przecież ten komiks nie wymaga renowacji, owszem wydany był po 1950 roku ale to także żadna wartościowa informacja dla kupujących.
Żadna z cech produktu które należy dodać w kategorii antyki nie charakteryzuje komiksów.

Czuje się jakbym uderzał głowa w ścianę. Niby pomoc a tak naprawdę to kolejne utrudnianie.
Od dziś nie zgłaszam żadnych zmian w katalogu- pełny bojkot - bo te problemy zaczęły się po zgłoszeniu zmiany w katalogu.

Nie będę już nic więcej kombinował bo przed tym wątkiem miałem oferty przynajmniej dostępne - teraz mam zamknięte i muszę je wystawiać całkowicie od nowa.

Proszę już więcej nie zmieniać nic w moich ofertach.

pozdrawiam

oznacz moderatorów