anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

źle odczytałem opis produktu.

Valerius_2005
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie,nie dokładnie przeczytałem opis . uciekło mi słowo "Nie" sprawdzone)   Informacje takie powinny być napisane WIELKĄ czcionką i pogrubione. Bardzo proszę o usunięcie mojej oferty.                                     =========Radio CD Bose model AWECCQ.Nie sprawdzane,angielska wtyczka.Stan jak na zdjęciach.============

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Valerius_2005 ale o co chodzi? Kupiłeś te radio ?  Pisz do sprzedawcy, że chcesz zrezygnować.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Valerius_2005 

Zrób, jak radzi @Client:44052296 . Mam tylko jedną prośbę: zrób to kulturalnie, bo sprzedawca nie ma obowiązku robić sobie antyreklamy (wielka, pogrubiona czcionka), tylko rzetelnie informować o cechach sprzedawanej rzeczy.

No chyba, że opis ma trzy strony ekranowe, a "nie sprawdzane" jest na samym końcu - wtedy możesz mu spokojnie wygarnąć😊

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Valerius_2005 No jak było napisane w ofercie to tylko kontakt ze sprzedającym i dogadaniu się w sprawie rezygnacji z zakupu. A napisz co tzn usunięcie mojej oferty, czy ty bierzesz udział w licytacji, to jeżeli to licytacja na allegro lokalne to nawet jak ją wygrasz i nie opłacisz w ciągu 5 dni to nie dochodzi do zakupu.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Valerius_2005  Jeśli to Allegro Lokalne to nic nie musisz robić.  Po prostu dałeś ofertę,  ale  do transakcji jeszcze nie doszło,  transakcja byłaby gdybyś zapłacił.  Taka jest uroda lokalnego że możesz sobie oferować ile chcesz a kupić nie musisz.

Oczywiście ładnie by było gdybyś napisał mailem sprzedającemu że się rozmyśliłeś i nie kupisz.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Tak to się kończy jak się czyta i nie myśli.

Kiedyś zobaczyłem napis na płocie D... Pogłaskałem i mi drzazga weszła.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  dobrze że ta drzazga  nie weszła w D...    🤣

oznacz moderatorów