anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

200tyś zł za telefon wart 2,5tyś

overstyle
#9 Pomysłodawca#

Ta oferta z tymi samymi zdjęciami pojawiła się już tyle razy, że straciłem rachubę

wyniki cenowe poprzednich aukcji były wysokie ale dzisiaj to już jest hit 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/iphone-13-pro-128gb-djr

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

FenomenoVero
#11 Animator#

może chciał wystawić za 2 tyś ale się pomylił w ilości zer 🙂

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

to nie jest cena startowa 

6 osób złożyło 10 ofert

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@overstyle ale czemu Ty się dziwisz?! Winne **piiip**yczne zasady licytowania na Lokalnie. Nie idzie to stopniowo, jak na zwykłym Allegro, tylko oferent może wpisać dowolną kwotę. Sam tak miałem, raz jedyny coś spróbowałem wystawić na AL, po licytacji, gdzie ktoś wbił cenę kilkadziesiąt tysięcy za telefon, bez chęci finalizacji, wystawiam oferty tylko na zwykłym Allegro.

To jest bardzo prosta sprawa by uwalić konkurencyjne oferty lub po prostu zrobić komuś na złość. Wszak kupujący są bezkarni tutaj.

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

"Wszak kupujący są bezkarni tutaj." o tym nie wiedziałem. To tłumaczyło by dlaczego ten przedmiot sprzedawany był już kilkanaście razy za nie małe bo pięciocyfrowe kwoty

Nie wystawiam na all lokalne a gdybym mógł to nigdy bym tej strony nawet nie otworzył, niestety często oferty które mnie interesują okazują się być wystawione właśnie tam.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jezeli ci zalezy na jakims przedmiocie bardzo to od czego masz zadaj pytanie sprzedawcy zaproponuj cene umowcie sie na wystwienie o określonej godzinie na kup teraz przysle ci link klikasz kupujesz z ochrona od strzala i wio

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak bawią się "dzieciaki" na AL gdzie zasady handlu praktycznie nie istnieją . Licytowanie dla zabawy jest na porządku dziennym a przykładem mogą być np. papierki polisach które w zeszłym roku osiągały kosmiczne ceny . 

oznacz moderatorów