anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie - przedłużanie licytacji

Quercus82
#1 Nowicjusz#

Post napiszę w formie prośby do allegro:

Drogie Allegro, z tej racji, że mogę wystawiać przedmioty na sprzedaż już tylko przez allegro lokalnie, mam kilka uwag  (przeglądając forum zauważyłem, że wielu użytkowników ma podobne do moich spostrzeżenia i uwagi).

1) Licytacje - jest tylko opcja ciągłego przebijania poprzedniej oferty. Nie każdemu to odpowiada i może być irytujące. Wiem, że podobnie funkcjonują licytacje na platformach aukcyjnych, ale to żaden argument, tam w praktyce licytacja 1 przedmiotu nie trwa dłużej niż minutę, a tutaj zdarza się, że trwa kilka godzin. Szanujcie proszę czas kupujących). Jeżeli Wam tak zależy na takiej formie, dlaczego nie możecie dać możliwości wyboru sposobu licytacji? Jeżeli ktoś chce w wyżej opisany sposób to robić to ok, ale 2 opcją byłoby wybór licytacji do określonej godziny. Komu to przeszkadza?

2) brak możliwości blokowania użytkowników, którzy licytują i nie finalizują transakcji, nie widzę prawnych przeciwskazań do blokowania nierzetelnych klientów.

3) uwaga ogólna (nie dotyczy tylko allegro lokalnie) brak możliwości oceniania klienta

4) Podsumowując, wg mnie niestety ostatnie lata to trudne do zrozumienia zmiany na minus zwłaszcza dla sprzedających.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Quercus82, dzięki za Twoje uwagi. 🙂 Jeśli jakiś kupujący notorycznie nie finalizuje u Ciebie transakcji, możesz poprosić nas o jego weryfikację. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów