anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie sprzedający niby wysłał zwrot ale nie otrzymałem żadnego maila

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56475799
#7 Wielbiciel#

Kupiłem na allegro lokalnie słuchawki na początku sprzedający nie odzywał się przez tydzien potem niby przy pakowaniu paczka została uszkodzona, dał sobie tydzień wysłał pieniądze teoretycznie w środę i dalej nie mam pieniędzy na koncie. Nie otrzymałem tez żadnego maila potwierdzającego zwrot. Wysłał mi tylko potwierdzenie przelewu ale nie wydaje mi się ono prawdziwe. I Status zamówienia dalej pisze Oczekuje na nadanie Co powinienem w takiej sytuacji zrobić?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
az1rael
#21 Demiurg#

masz tam taki przycisk zgłoś problem z zakupem czyli załóż dyskusję

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:56475799 Cześć. 🙂 Na koncie, z którego teraz piszesz, nie widzę żadnego zakupu na Allegro Lokalnie. Podaj mi numer zamówienia lub oferty, mogę dla Ciebie sprawdzić, czy sprzedający zlecił zwrot przez Allegro Finanse.

Może się również zdarzyć, że sprzedający zwrócił środki bezpośrednio na Twoje konto. Prawdziwość potwierdzenia możesz zweryfikować w banku lub poczekaj do 3 dni roboczych na przelew. W razie problemów daj znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:56475799
#7 Wielbiciel#

Już się rozwiązało sprzedający wysłał zwrot ale nie wiem dlaczego tyle musiałem czekać a upierał się że wysłał.

oznacz moderatorów