anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie, sprzedający wstrzymuje wysyłkę opłaconego towaru bo Allegro nie wierzy ;)

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No tak... Kupiłem,  zapłaciłem a sprzedający ma to gdzieś.  Czeka aż pieniadze dostanie na konto. Bo jakoś w Allegro stacił wiarę ? A ja w zakupy na Allegro Lokalnie ? Co wy na to ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

eightbitclone2_1-1676571830820.png

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Kupującego nie obchodzi co ma sprzedajacy z wypłatami, zapłaciłeś i ma środki na koncie AF i ma obowiązek wysyłki, otwórz dyskusję i tu masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

na AL sprzedajacy ma 7dni na wysłanie ale jak tak pisze to otwieraj dyskusję.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Jaką dyskusję? > ma 7 dni na wysyłkę czy nie? > minęły? > po co awantura bez żadnego uzasadnienia? > podpuszczasz chyba z przyzwyczajenia??? 👿

@eightbitclone2 Nie daj się podpuścić do awantury > minęło 7 dni od opłacenia zamówienia? > jeżeli nie to niech sobie sprzedający pisze co chce > nie dotrzyma terminu > to wtedy jest powód do dyskusji

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2  prześledziłam historię wypłat tego sprzedającego i nie doszło tam do żadnego ściemniania. Wypłatę za ten zakup zlecił dziś, więc zgodnie z zasadami otrzyma ją na swoim koncie do końca następnego dnia roboczego, więc mam nadzieję, że jutro wyśle do Ciebie przesyłkę. Na Allegro Lokalnie ma na to 7 dni.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów