anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie, wylicytowałam przedmiot, a Sprzedający odmawia wysłania towaru

blonia8
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, wygrałam licytację na Allegro lokalnie, od razu zapłaciłam za towar, który mimo upływu kilku dni nie dotarł, nie było też informacji od Sprzedającego, że nadał paczkę. Przypomniałam się w wiadomości i otrzymałam informację, że Sprzedający sprzedał licytowany przeze mnie przedmiot na innej grupie niż Allegro i odeśle mi pieniądze. Nie jest to rozwiązanie satysfakcjonujące, gdyż zależało mi na tym zakupie i uważam za nieuczciwe takie zachowanie. Czy istnieje możliwość dochodzenia swoich praw? 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@blonia8 Tak niestety bywa na Lokalnie, nie ma tam systemu komentarzy, dlatego sprzedawcy sobie na to pozwalają. Możesz otworzyć Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE i poprosić w niej o interwencję pracownika Allegro, ale on nie zmusi sprzedawcy do wydania towaru. Możesz też sądownie domagać się wydania rzeczy - została zawarta prawnie wiążąca umowa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@blonia8 Możesz się domagać wysyłki, umowa sprzedaży, jeżeli nie wyśle nikt go do tego nie zmusi(nawet allegro), możesz pójść do sądu i domagać się realizacji zakupu, lepiej się dogadać. Odda kasę a ty poszukaj i kup u innego, przykre ale mniej nerwów.😁

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@blonia8, przykro mi, że finalizacja zakupu nie doszła do skutku. Widzę, że Sprzedająca zadeklarowała zwrot środków. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów