anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart

Client:68168433
#7 Wielbiciel#

Chcialam kupić meble i muszę płacić za dostawę. Dlaczego 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:68168433 Zapewne tak ma sprzedający ustalone w cenniku. Poszukaj u innego sprzedającego z darmową dostawą

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Nie ma Smarta przy gabarytach

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash Jasne- ale, ja nie pisałem nic o smarcie, tylko darmowa dostawa- A taką dostawę też oferują niektórzy sprzedający.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@pulkownik66  nie dokończyłeś zdania 🙂  : "która jest ukryta w cenie produktu..."

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash masz rację- nie dokończyłem zdania. Ale darmo- brzmi dumnie, hi hi.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68168433  Bo za dostawę się płaci ??? To chyba normalne.

Chyba wiem co lezy u podstawy pytania. Masz ( ? ) Smarta i kupowałeś gdzie indziej i miałeś darmową wysyłkę. Niestety Sprzedajacy którzy sprzedają duże/gabarytowe przedmioty ( jak tutaj meble) NIE mogą oferować smarta bo ten dotyczy paczek, paczkomatów, żabek itp - tam nie prześlą mebli. To takie podejście Allegro... Po prostu zapłać.

 

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:68168433 Dlatego, kupując darmowe dostawy nie zawsze ma się darmowe dostawy 🙂

Zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, a gdyby tak.. obejrzyj 3 reklamy żeby mieć dostawę za free - jakiś pomysł jest! 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Idź punkty nabijać za każdy post w każdym mydlanym wątku, bo niektóre pomijasz. Wymyślcie jeszcze metodą na wzajemne nabijanie sobie rozwiązań.

oznacz moderatorów