anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro to żenada

601084201
#7 Wielbiciel#

kupiłem od sprzedającego [edycja] 

za 75 zł kickstart do amigi 1200 (2 kości) oczywiście felerne ...gość oczywiście z uśmiechem twierdzi że to mało możliwe ale mam zapłacić za przesyłkę i mu odesłać a on sprawdzi.....uwaga pomoc allegro to : "Zazwyczaj Kupujący odsyła towar na swój koszt (po wcześniejszym uzgodnieniu sposobu wysyłki ze Sprzedającym), a po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Sprzedający zwraca wszystkie koszty Kupującemu"  typ śmieje się przez tel. przez wiadomości na allegro i co zaraz 3 raz zapłacę za przesyłkę niby? już widzę jak oddaje kasę za towar + za 2 wysyłki....... " zazwyczaj "  to jest odpowiedź obsługi allegro. Pierwszy i ostatni zakup na tym czymś lokalnym a obsługa allegro niczym się nie różni od tego sprzedawcy.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@601084201  Niestety Allegro Lokalnie jest i od początku było bublem.

oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

allegro stworzylo nie tylko biurokracje ,stworzylo tez przestepcow zeby inne  firmy mogl zarabiac policja,sadownictwo,prokuratora.....takie prpetum mobile

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odda to Allegro Ci odda, a jemu zablokują konto.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To udowodnij mu że felerne jak odrzuci reklamację do czego ma pełne prawo weź sobie ekspertyzę zamów to ci powie że popsułeś sam po odesłaniu i poprzepychaj się w sądzie cywilnym a na blokadę konta nagwiżdże założy nowe gdzie szansa na blokadę z 1% znasz realia 

oznacz moderatorów

601084201
#7 Wielbiciel#

gość pamięć wymienił ale musiałem zapłacić za wysłanie mu uszkodzonych aby stwierdził że złe.....allegro miało w dup.....pomoc, konsultant nie interweniował, do dziś ani słychu co z dodatkowymi 20 zł za wysyłkę ,  ŻENADA LOKALNA STRASZNA  - POZDRAWIAM LENI Z ALLEGRO KTÓRYM CIĘŻKO ODPISAĆ

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

takie uroki kupowania na lokalnie nie chroni cię ustawa konsumencka

oznacz moderatorów