anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulacja transakcji po zapłacie

olszanowicz
#7 Wielbiciel#

kupiłem przedmiot Oferta: 9a269e10-79bd-4780-8d48-d75126ac864a w formie licytacjii 22 lipca , o godz 22,46 to był piątek .
Nie mam bankowości internetowej więc najbliższym możliwym dniem do pójścia do banku i zapłaty był poniedziałek .
Czli zapłaciłem za przedmiot 25 lipca
w między czasie sprzedający anulował tranzakcje podając jako powód brak wpłaty w przeciągu pięciu dni .
Brak pieniędzy i przedmiotu .
Rozumiem że mam wziązć z banku potwierdzenie przelewu i pójść na policję ???
U państwa w systemie brak śladu po tranzakcji po za wpisem
Wygrałeś licytację za 151,00 zł.
22 Lip. 2022, 22:46
Michał Olszanowicz

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, musisz iść tam skąd wysłałeś przelew i odzyskać środki jak nie dotarły do sprzedającego. Jak dotarły to także się dowiesz i wówczas tu napisz a powiemy jak odzyskać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@olszanowicz to nie sprzedawca tylko system allegro anulował, na zapłatę masz na lokalnie 5 dni a że przelew bankowy tradycyjny idzie kilka dni o ile jest poprawny tytuł to transakcja uległa anulowaniu i nie jest wiążąca 😞 

Teraz weź potwierdzenie, zeskanuj i napisz do allegro zwrócą Ci kasę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@olszanowicz Twoja płatność mogła się nie pobrać a system na AL sam po 5 dniach uznaje aukcję za niebyłą jak w tym czasie nie odnotuje wpłaty. Sprawdź dobrze czy pieniądze zeszły z twojego konta jak robiłeś przelew.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olszanowicz ta transakcja u nas w systemie wciąż ma status "in progress"  czy możesz przesłać potwierdzenie tej wpłaty na adres spolecznosc@allegro.pl
Skonsultuję to z operatorem płatności, jednak wpłata nie została odnotowana i dlatego zamówienie zostało anulowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów