anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie płatności [Allegro Lokalnie]

karcio31
#2 Obserwator#

Cześć wszystkim. Mam taki problem, otóż wygrałem licytację na allegro lokalnie i kliknąłem opcję dokończ zakup. Zostałem przekierowany do okienka z wyborem sposobu dostawy. Zobaczyłem, że jest możliwość skorzystania z opcji smart, ale niestety miałem nieopłacony. Włączyłem więc główną stronę allegro, opłaciłem smarta, wróciłem na allegro lokalnie, ale jest informacja: oczekujemy na dokończenie płatności. Jak klikam, aby dokończyć płatność, to mimo posiadania Smarta, darmowa wysyłka nie nalicza się i nadal pokazuje pełną kwotę za wysyłkę. Jak mogę anulować płatność, aby ponowić ją z naliczonym już rabatem SMART?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@karcio31 to tak nie działa, w momencie zakupu musisz mieć smarta 🙂 a po za tym na Lokalnie jest pula smartów dla sprzedawców, może się już nie łapiesz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karcio31
#2 Obserwator#

Ale ja nie jestem sprzedawcą xd. Jest na aukcji napisane, że dostawa smart od 45zł. Myślę, że anulowanie całkiem płatności i rozpoczęcie jej od nowa załatwiłoby problem, tylko nie wiem jak anulować tę płatność.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie da sie anulowac wygranej licytacji moga obie strony odstapic a sprzedawca ci to wystawic jako kup teraz za ta kwote co wylicytowales. Wysyla ci nr oferty klika wystaw ty kupujesz jak sie tylko pojawi i reszta zwykla droga.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nie musisz anulować, po prostu nie płać, na Lokalne nie musisz płacić i kupować.

Tylko pomyśl, może lepiej zapłacić za tą wysyłkę, bo kolejnej okazji może nie być.

oznacz moderatorów