anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu na Allegro Lokalnie

Client:105407187
#1 Nowicjusz#

Kliknąłem kupuję sprzętu od prywatnego sprzedającego. Nie mam konta internetowego nie mogę zapłacić. Napisałem do sprzedającego o tym i że chętnie kupię za przesyłką pobraniową. Kupujący się zgodził prosił o wpisanie adresu i telefonu. Wpisałem . Napisał że napisze jak wyśle. Przez 24 h nie było odzewu . Napisałem zniecierpliwiony on odpisał że pracował i nie mail czasu.  Zdenerwował się moim zniecierpliwieniem i napisał że nie będzie wysyłał i czeka na wpłatę. Napisałem że przecież wie że nie mogę zapłacić. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czy można anulować kupno jakoś ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:105407187 nie opłacisz to transakcja zostanie automatycznie anulowana po 5- 7 dniach .

oznacz moderatorów

Client:105407187
#1 Nowicjusz#

I wszystko ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:105407187 tak , nic nie musisz robić , możesz ew. jeśli masz chęć napisać do sprzedawcy o swojej rezygnacji .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A slyszał ty o wplacie przekazem pocztwym na konto kiedyś? Jak chcesz kupić poproś o podanie przez sprzedawcę konta i danych do wpłaty wypełnij blankiet na poczcie idź do okienka i zapłać.  Po ok 4 dniach wpłata powinna być u sprzedającego, któremu wyślij zdjecie blankietu wpłaty

oznacz moderatorów

Client:105407187
#1 Nowicjusz#

Proszę o odnoszenie się z szacunkiem ! Ty . Nie wiedziałem. Ty chyba wiesz że nie ma nr konta na allegro do przekazu potrzebne są dane osobowe adres a zdjęcie gdzie miałbym wysłać

oznacz moderatorów