anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezpieczeństwo zakupu na allegro lokalnie

ziom00753
#2 Obserwator#

Witam wszystkich.

Mam pytanie jak działa allegro lokalnie względem zwykłego allegro jeśli chodzi o zakup przedmiotów wirtualnych?

Przymierzam się do zakupu, na nie mała kwotę (dla mnie) wirtualnego konta w grze czy allegro mnie zabezpiecza w takiej sytuacji? Czy program ochony kupujących działa przy allegro lokalnie czy prosić sprzedawcę o sprzedaż na zwykłym allegro? Co w przypadku, gdy nie otrzymam produktu lub co w przypadku, gdy produkt nie będzie zgodny z opisem? 

Zamieszczam link do oferty, ale jestem jeszcze w trakcie negocjacji cenowych. Prosiłbym jedynie o odpowiedź czy allegro mnie w danej sytuacji zabezpiecza? 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-pxg-450lvl-steel-shiny-clover-lampa

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@ziom00753 Tak. Program Ochrony Kupujących działa na Allegro Lokalnie i obejmuje również tego rodzaju zakupy.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ziom00753 Zanim kupisz : poszukaj tutaj na forum. Najwięcej przekrętów jest na kontach do gier...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @ziom00753 . Jeśli chodzi o zakup na Allegro Lokalnie, pamiętaj, że Sprzedający może nie zgodzić się tu na odstąpienie od umowy. Osoby prywatne, które tam sprzedają, nie mają obowiązku przyjmowaniu zwrotu. Oczywiście w wypadku, gdy dostaniesz towar z wadą fizyczną lub prawną, możesz reklamować towar. Platforma Allegro Lokalnie umożliwia otwarcie Dyskusji ze Sprzedającym. Jeśli napotkasz jakieś problemy, zawsze możesz poprosić użytkownika Allegro o wypowiedzenie się w niej. Możesz ubiegać się o rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących, jeśli nie otrzymasz towaru, produkt będzie nieoryginalny lub niezgodny z opisem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów