anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu ze sprzedającym

annaszymichowska
#1 Nowicjusz#

Czy sprzedający jest zobowiązany do udostępnienie swojego aktualnego numeru telefonu. Moje pytanie dotyczy sprzedawcy  [edycja] co prawda sprzedawca ten na "allegro" ma dobre opinie, sama byłam zadowolonym klientem, dlatego poleciłam go koleżance, która otrzymała towar uszkodzony i ma problem z odzyskaniem pieniędzy (oczywiście nie ma ze sprzedającym żadnego kontaktu, ani mailowego ani telefonicznego ). Osoby, które zakupiły towar bezpośrednio przez stronę internetową tego sprzedawcy zostały zwyczajnie oszukane. Poniżej opinie.  Uważam, że takie nieuczciwe firmy powinny być blokowane przez Allegro, nadmieniam, że firma [edycja] zamyka swoje stare konta na allegro i otwiera nowe. .....

Tomasz [edycja] 2022-11-17 23:18:07
Kupiliśmy u nich materac 4 miesiące temu . Obecnie walczymy o odzyskanie pieniędzy ponieważ materac nie nadaje się kompletnie do spania. Przedstawiciel firmy próbuje zepchnąć winę na nas twierdząc że źle go użytkowaliśmy.
 
 

 

Dariusz [edycja] 2022-10-24 16:24:42
Firma oszust. Nie dostarczyli towaru (Iphone 13 Pro Max) opłaconego z góry. Zwodzili , że mają opóźnienie dostawy ale po 5 n-ach wycofali się z umowy bez zwrotu pieniędzy. Zawsze to ja pierwszy występowałem o informację o zakupie bo sami nie informują. Rozmawiać nie ma z kim bo nie łączą z działem obsługi klienta ( kintakt tylko mailem). Ogólnie firma OSZUST.
 
 

 

Mon 2022-10-13 18:32:37
Potwierdzam opinię o sklepie mojej poprzedniczki .Ja nie otrzymalam zwrotu pieniazkow z tego sklepu ,sprawa na policji ,nie dam sie okraść
 
 

 

Monika 2022-10-13 13:31:46
To jest złodziejstwo,nie mozna nazywac kogos przedsiebiorca skoro nie chce oddac cudzych pieniedzy za nie zakupiony towar.Nie polecam kupowac tam czegokolwiek .Sprzedaja towar ktorego nie maja a pozniej obracaja pieniedzmi klientow .Sprawe zglaszam policji jesli jest nas wiecej to Panstwo zrobcie to samo
 
Pokaż więcej (1)  
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@annaszymichowska Cześć. 🙂 Czy sprzedaż odbyła się przez Allegro? Jeśli tak, to wielka prośba, żeby bezpośrednio napisała do nas Twoja koleżanka i podała numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakup odbył się przez Allegro to nie powinno być problemów z takim sprzedającym,masz dyskusję, masz Allegro Protect. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów