anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak płatność przelewem tradycyjnym na allegro lokalnie

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Dlaczego brak płatność przelewem tradycyjnym na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

kostas11
#21 Demiurg#

@Dankan1313 z powodów bezpieczeństwa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

to powoduje trudności dla sprzedających na Allegro Lokalnie. 

Nie z powodu bezpieczeństwa 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Dankan1313 nie, to jest dla bezpieczeństwa i wygody sprzedających, przelewy szły długą, były błędne tytuły, oferty się wznawiały po 5 dniach, był bałagan, kupujący kupowali oferta znikała a wysyłali podrobione maile o płatności, na dziś tego nie ma, kupujesz - płacisz od razu - oferta znika !!!  Dobra zmiana, sami sprzedawcy o to prosili 🙂 załóż se konto bankowe są darmowe i płać od razu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

elzbieta_michals
#3 Debiutant#

Dla mnie to duży problem 🥺 . Po prostu jestem wykluczona z grona kupujących na allegro lokalnie. Dotąd nie było problemu , rano wysyłałam kasę , po południu była księgowana . Raz nie przeszła , ale bez problemu rozwiązaliśmy problem ze sprzedającym . Szkoda trochę że nie mogę już tu kupować ... aczkolwiek " mam pomysła" ! 😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dankan1313 wczoraj ta metoda płatności została usunięta z Allegro Lokalnie. Wciąż za zakupy można zapłacić kartą, BLIKIEM lub szybkim przelewem. Przelewy tradycyjne księgują się dłużej, czasami nawet siedem dni, a to powoduje trudności dla sprzedających na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Płaciłem kilka lat, bez problemu.

 

oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Jakie powoduje trudności dla sprzedających na Allegro Lokalnie. 

oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Płaciłem rano,a wieczorem płatność zakończona.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dankan1313  płatności przelewem tradycyjnym księgują się znacznie dłużej, niż inne metody płatności. Obecnie dla zamówień w ofertach kup teraz oczekujemy płatności od razu, a automatyczne anulowanie zamówienia w przypadku braku płatności dla ofert z licytacją to 3 dni. Przelewy tradycyjne księgują się dłużej, dlatego nie są już dostępne na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Płaciłem rano a wieczorem płatność przelewem tradycyjnym była  zakończona.

Proszę czytać ze zrozumieniem.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Klamka już zapadła nie cofniesz tej zmiany, tak zadecydowało Allegro (były również wcześniej informacje na ten temat w różnych wątkach).

oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Nie pomagasz 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Bo nie ma w czym pomóc. Taką decyzję podjęło Allegro na podstawie statystyk i feedbacku, od której nie ma już odwrotu.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Wszyscy jesteście zadowoleni z  decyzji allegro.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Nikt nic nie mówi o zadowoleniu, opieram się na faktach a fakt jest taki że Allegro z wiadomych tylko sobie powodów usunęło tą formę płatności.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Dankan1313 Ktoś sobie tak wymyślił i nic nie wskórasz, odpowiedź jak taka a nie ze możesz płacić BLIKiem itd, nie podoba się nie kupuj tak myślą, i tak mają kupujących w poważaniu.

oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Najlepsze jest to że sprzedający nie wiedział że brak płatność przelewem tradycyjnym 

oznacz moderatorów

Dankan1313
#8 Zapaleniec#

Czy jesteście zadowoleni z decyzji allegro 

oznacz moderatorów