anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś kupował od sprzedającego Patejsport?

kasta21
#1 Nowicjusz#

Witam

czy ktoś kupił od sprzedającego Patejsport buty na rower szosowy firmy Sidi i jak przebiegła transakcja 

dziekuje za pomoc 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

@kasta21 Tu raczej nikogo takiego nie znajdziesz.
Ten sprzedający jest na allegro dopiero od miesiąca i widzę, że działalność niedawno założona więc ciężko powiedzieć cokolwiek konkretnego.

Tak czy inaczej zakup przez allegro jest bezpieczny.

oznacz moderatorów

agatkap80
#7 Wielbiciel#

Hej,

zrobiłam 2 zamówienia, każde po 2 pary butów SIDI, następnego dnia była już wysyłka. 

Buty jak w opisie, wszystko było ok. Dzisiaj zrobiłam częściowy zwrot, ale jeszcze nie odesłałam, więc nie wiem jak będzie dalej, ale na razie nie mam żadnych zarzutów.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

agatkap80
#7 Wielbiciel#

A jak kupowałam to miał chyba 1 opinię tylko 😀

oznacz moderatorów

MiszALL
#1 Nowicjusz#

I jak te buty sidi się u Pani sprawują? Chodzi mi o oryginalność produktu. Bo są zaskakująco tanie

oznacz moderatorów

agatkap80
#7 Wielbiciel#

Jeszcze ich nie używałam, może w tygodniu pójdę z nimi na spinning, bo pogoda nie jest u mnie sprzyjająca...

Natomiast jeśli chodzi o oryginalność, to nie mam porównania, jeśli chodzi o SIDI, bo to pierwsze moje buty tej marki. Mogę tylko powiedzieć, że jak je przymierzyłam, to od razu wiedziałam, że to but dla mnie, niesamowicie wygodne, a mam problem z doborem butów.

Buty był w pudełku SIDI, w środku książeczka użytkowania :-), zapięcia dobrze chodzą (ja mam SIDI 10 Eagle, a mąż SIDI Trace 2). Według mnie wykonanie jest bardzo dobre, więc jeśli miałaby to być podróba, to naprawdę dobra. 

Dwie pary odesłałam w tym tygodniu, chyba w czwartek, a że kupowałam przez AllegroPay, to już dostałam informację, że sprzedający zrobił dyspozycję zwrotu środków za te 2 odesłane pary. 

Cenowo jest rzeczywiście korzystnie, zwłaszcza te moje Eagle 10 dobrze wychodzą, bo zapłaciłam 500 zł, ale może dlatego że to mały rozmiar... A może sprzedający zdobył gdzieś partię butów i chce szybko sprzedać...trudno wyczuć.

 

Pozdrawiam

Agata 

 

oznacz moderatorów