anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zdarzyło Wam się, że płatność z Waszego konta zeszła, a allegro lokalnie nie potwierdziło wpłaty

Kepion
#7 Wielbiciel#

Kupiłem dzisiaj przez allegro lokalnie używaną płytę cd+dvd Depeche Mode. Niestety po godzinie od zejścia pieniędzy z mojego konta otrzymałem komunikat, że płatność do sprzedającego nie dotarła i produkt wystawił on ponownie do sprzedaży. Pomimo zgłoszenia mojej reklamacji do allegro nad jest cisza. Na moim koncie nadal mam potwierdzenie przelewu, a produkt nie może mi zostać wysłany. Jeszcze z taką sytuacją na allegro nie miałem nigdy problemu. Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak szybko to nie działa, możesz się tu skontaktować,ale jak płatność się nie zaksięgowała to śrdoki powinny wrócić w ciągu kilku dni: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

Kepion
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Już to wcześniej zrobiłem poprzez wskazany adres, ale nadal brak odpowiedzi. Nie wiem, czy mam ponownie zrobić to zamówienie i je opłacić, licząc na zwrot wcześniejszej wpłaty. Produkt jest unikalny i obawiam się, że sprzedający nie będzie chciał czekać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kepion nasz system wskazuje, że płatność została anulowana, więc wróci na Twoje konto. Czy kontaktowałeś się w tej sprawie z bankiem? W tej sytuacji możesz ponownie złożyć zamówienie i je opłacić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kepion
#7 Wielbiciel#

Z bankiem się nie kontaktowałem, ale rozumiem, ze zwrot trochę potrwa. Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów