anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak płatności przelewem tradycyjnym za zakupy Allegro Lokalnie/PayU

pc2020
#9 Pomysłodawca#

Już od kilku dni nie można zapłacić przelewem tradycyjnym, wygląda na to że 100% transakcji z przedpłatą ma iść przelewami bezpośrednio z konta bankowego właściciela a nie np. przekazem na nr konta w jakimś punkcie, na poczcie gdzie można zapłacić gotówką, wiadomo też że od 1 lipca skarbówka może sobie dowolnie wchodzić na konta bankowe wszystkich i trzepać rachunki. Eliminacja gotówki ze statystyk i z obrotu z jednoczesną inwigilacją?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pc2020 Cześć. Dlaczego nie możesz zapłacić za zakupy przelewem tradycyjnym? Nie widzisz go jako opcję do wyboru w formularzu dostawy i płatności?  

U mnie wyświetla się opcja płatności przelewem tradycyjnym, dlatego bardzo proszę o informacje co właściwie się dzieje 🙂 Przydatne mogą być zrzuty ekranu. 

ko_alka_0-1661170941947.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pc2020
#9 Pomysłodawca#

tak, dokładnie. nie ma formy przelewu tradycyjnego w opcjach, wygląda to tak:
https://zapodaj.net/1b71af741951c.jpg.html

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pc2020 Zatem wielka prośba o wyczyszczenie plików cookies, zaktualizowanie przeglądarki (a najlepiej sprawdzenie sytuacji w trybie incognito) i sygnał dla mnie, czy wciąż nie widzisz opcji płatności przelewem tradycyjnym na swoim koncie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

compz-y
#8 Zapaleniec#

dajcie sobie spokój z pseudorozwiązaniami tylko napiszcie od razu dlaczego jest wyłączony :]

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@compz-y, to właściwe kroki w tej sytuacji. Sprawdziłam i mam możliwość zapłacenia przelewem tradycyjnym. Dlatego zastosuj, proszę, rady od @ko_alka

Zrzut ekranu 2022-08-23 o 17.47.44.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

compz-y
#8 Zapaleniec#

podbijam, to samo

oznacz moderatorów

wladek-17
#7 Wielbiciel#

.Mam to samo.Masakra.Nawet kartą nie mogę.

oznacz moderatorów