anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak reakcji Allegro

Alicja_Plk
#2 Obserwator#

Czesc,

 

6 lipca kupilam i oplacilam towar przez Allegro lokalnie (wartosc 119 pln). Wyslalam do sprzedajacego wiadomosc z prosba o szybka wysylke bo potrzebowalam tego dyfuzora na sesje za kilka dni, ale dostalam powiadomienie ze moja wiadomosc nie moze byc dostarczona. Sprawdzilam konto Sprzedajacego - ostatnie logowanie w maju! Otworzylam desykjusje - Allegro wypowiedzialo sie dzien pozniej (15/07) grozac Sprzedajacemu sankcjami jesli sie nie wypowie.

Od tamtej pory cisza - Allegro wypowiedzialo sie tylko raz i to wiadomoscia wygenerowana automatycznie.

Przy probie skorzystania z Programu ochrony kupujacych utykam na pierwszym kroku - nie jestem w stanie go przejsc bo formularz nie odnajduje sprzedajacego, ani jego przedmiotow (mimo ze jeszcze jedna jego aukcja jest aktywna). 

Co moge zrobic?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Alicja_Plk No to klops!

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Alicja_Plk allegro lokalne to zły wybór do robienia zakupów 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Alicja_Plk Masz przedmiot w zakładce Kupione tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne ?

Musisz mieć, jeśli nie masz , to poproś Allegro o przywrócenie zakupu do zakładki w celu umożliwienia Ci skorzystania z POK. Jeżeli okaże się to niemożliwe, zapytaj Allegro, w jaki sposób masz wypełnić wniosek do POK. Dodaj, że w ofercie była informacja zamieszczona przez Allegro, że serwis gwarantuje bezpieczne zakupy. Na pewno istnieje możliwość wystąpienia z wnioskiem o rekompensatę, tylko musisz się upomnieć tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38&subjectId=4c2c4428-a...

 

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Ojej, cały dzień przy kompie? Mi się udało oderwać na 3 godziny 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Aż na 3?😂 Skąd założenie, że przy kompie?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów