anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić, żeby odzyskać pieniądze?

Kulmik306
#1 Nowicjusz#

witam jest problem ponieważ udało mi się wylicytować komputer po czym pisząc do sprzedającego on z zadziwieniem pisze że on nie włączał żadnej licytacji i że on już sprzedał ten komputer a ja mu zapłaciłem i on mi teraz że nie dostał żadnych pieniędzy jak mam to rozwiązać zapłaciłem za to 26 zł niby mało ale to zawsze coś i chciałbym odzyskać pieniądze

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Kulmik306 Jak zapłaciłeś to otrzyma. Kiedy była płatność i jak.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Co to za model za 26 zł ? 

oznacz moderatorów

Kulmik306
#1 Nowicjusz#

stawy retro komputer 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kulmik306  Na Allegro Lokalnie aukcje niesprzedane odnawiają się same jeżeli kupujacy ich nie zamknie. Ten widocznie zapomniał. Napisz do niego że czekasz na zwrot pieniędzy ( ma je na Allegro Finanse). Podaj mu numer konta ( na Allegro Lokalnie nie może zwrócić przez Allegro Finanse tylko przelewem z konta w banku na twoje konto w banku). Jak tego nie zrobi - załóż dyskusję.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kulmik306 Otwórz Dyskusję, bo raczej się bez tego nie obejdzie; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE Tam napisz, że pieniądze ma w swojej zakładce Allegro Finanse i podaj mu numer kota do zwrotu wpłaty. Aukcja mu się odnowiła, a on o tym nie wie, nie wie też, albo udaje że nie wie, gdzie są pieniądze. Ma 24 godziny na odpowiedź w sporze w dni robocze, po tym czasie włączy się do Dyskusji pracownik Allegro i Ci pomoże w odzyskaniu wpłaty.

oznacz moderatorów