anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co robić ? (Oczekujemy na dokończenie płatności...)

xSinon
#7 Wielbiciel#

Witam , Kupiłem produkt na Allegro Lokalne , płatność poszła , z banku zabrało pieniądze , a Allegro pokazuje mi ze płatność : Oczekujemy na dokończenie płatności... Dokończ płatność 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

az1rael
#21 Demiurg#

Jeśli w adresie www.allegrolokalnie. a .pl bylo coś dopisane pomiędzy to to oszustwo i natychmiastowo trzeba wstrzymać płatność

oznacz moderatorów

xSinon
#7 Wielbiciel#

nic takiego nie było 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak to był zwykły przelew to jest jeszcze taka możliwość że twój bank zbiera przelewy z określonych godzin i potem wypuszcza hurtem wszystkie np o 10.00 wtedy płata się zaksięguje

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To częsty chyba ostatnio błąd. Przynajmniej postów widać sporo. Jeśli płatność przelewem tradycyjnym to jeszcze poczekaj. Szybka płatność jak nie doszła to raczej nie dojdzie. W ciągu 3-5 dni powinna wrócić tam skąd przyszła. Gdyby nie to pisz na allegro kontakt. A jak chcesz skończyć zakup to niestety płatność trzeba ponowić. Allegro obecnie zbyt zajęte "cudnymi i niezwykle ułatwiającymi wszystkim życie" zmianami by zajmować się takimi błahostkami. 

oznacz moderatorów

xSinon
#7 Wielbiciel#

Rozumiem ech , 3 dni minęły to poczekam jeszcze te 2 dni i zobaczymy 

oznacz moderatorów

xSinon
#7 Wielbiciel#

a i po próbie zapłacenia 2 x pojawia sie komunikat : 

Nieopłacony zakup

Płatność trwa dłużej, niż zwykle

Za kilka minut sprawdź status płatności w Moje Zakupy > Kupione.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xSinon  Takie coś można anulować płatność, następnie ją ponowić (nie zawsze się da) a tamte nieudane płatności wrócą na twoje konto -jak pobrało z konta.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@xSinon chodzi o zakup z 14.10.2023? Widzę, że płatność się cały czas nie powiodła, czy udało Ci się porozumieć ze sprzedającym? Bo widzę, późniejszą transakcję która przeszła 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xSinon
#7 Wielbiciel#

Teraz środki zostały zwrócone, dziękuję za odp 

oznacz moderatorów

Milka1983E
#1 Nowicjusz#

Witam

Czyli jesli wisi platnosc - poszlo z konta  a informacja jest dokończ platnoscz szybkim przelewem, to moge oczekiwac zwrotu gotowki na konto. Sprzedający nie otrzymał pieniędzy, ale i tak chce sie wycofac bo niby cos mi wysylal ale jakies linki z wirusami.

Prosze o odpowiedz

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Milka1983E Cześć, a w jaki sposób opłacono zamówienie? Czy korzystałeś z jakiegoś linka przesłanego przez sprzedającego? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Milka1983E zakup na lipny link imitujący allegro kasy juz nie zobaczysz

oznacz moderatorów