anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli nie otrzymałem zakupionego towaru?

otunaara
#8 Zapaleniec#

  Nie otrzymałem towaru, który kupiłem od tego sprzedawcy [edycja] i po siedmiu dniach od zakupu ponownie wrzucił ten sam produkt na swoją stronę i obniżył cenę. prawdopodobnie ten facet to oszustwo

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@otunaara Ale zwrot pieniędzy otrzymałeś?

Jeśli nie, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE i poproś tam o interwencję pracownika Allegro. 

oznacz moderatorów

otunaara
#8 Zapaleniec#

Nie, nie zrobiłem, ale proszę o pomoc z „Allegro Help”

oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Witam czego tu się spodziewać konto mniej niż miesiąc i nie jestem do końca pewny ale ten użytkownik wygrał licytacje u mnie i nie zapłacił także tak jak piszesz to kolejny wyłudzacz i oczywiście na AL 

oznacz moderatorów

otunaara
#8 Zapaleniec#

Jestem tu nowy i to mój pierwszy zakup na Allegro, co za przeżycie 😞

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@otunaara bardzo mi przykro, że doszło do takiej sytuacji. Dobrze, że założyłeś sprzedającemu dyskusję. Zablokowaliśmy jego konto i nie odblokujemy go dopóki nie wyjaśni sprawy. Nie martw się zakupy na Allegro Lokalnie są bezpieczne i w razie dalszych problemów będziesz mógł złożyć wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Kłamstwo konto [edycja] nie jest zablokowane... 

oznacz moderatorów

otunaara
#8 Zapaleniec#

Jego konto jest nadal aktywne, a publikując nowe telefony, jestem pewien, że ludzie nadal padną jego ofiarą. taki smutny

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@otunaara   Albo ściemniasz , albo celowo nie napisałeś najważniejszej informacji.  Czy zapłaciłeś? Pisałeś do sprzedającego?

Na Al. Lokalne jeżeli sprzedaż nie zostanie opłacona, to po 5 dniach Allegro automatycznie wystawia przedmiot ponownie do sprzedaży.  Nie sprzedający, lecz Allegro.

Radziłbym wstrzymać się  z tekstami typu oszustwo, na razie nie mamy pewności kto oszukuje.

oznacz moderatorów

otunaara
#8 Zapaleniec#

Zapłaciłem, zostałem obciążony (płatność blik) i napisałem do sprzedawcy brak odpowiedzi, allegro też napisał do sprzedawcy i brak odpowiedzi, ale jego konto jest nadal aktywne i wysłał ten sam telefon z innym napisem

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@otunaara Na konto sprzedającego zostały nałożone ograniczenia, o których pisała @la_nika. Nie wszystkie działania, które podejmujemy są dla Ciebie widoczne. O większości wie wyłącznie właściciel konta, którego one dotyczą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Ale wyraźnie jest napisane że konto zostało zablokowane a jest aktywne więc to tylko uspokajanie sytuacji a nic nie jest robione w tej sprawie skoro sprzedający dalej wystawia i sprzedake 

oznacz moderatorów