anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić w poniższym wypadku

Client:49828229
#1 Nowicjusz#

Witam,
Zakupiłem w zeszłym tygodniu radio cd500 do opel astra j na allegro lokalnie.
W opisie oraz z rozmowy wynika, że radio odblokowane, że wsadzam i wszystko powinno działać, że radio ma bluetooth.
Radio odebralem, po calym dniu podlaczylem.
Okazalo sie ze radio nie jest odblokowane, dzis udalo mi sie znalezc fachowca ktory mogl mi to odblokowac koszt 150zl. Dodatkowo okazało się, że napęd na plyty cd w radiu jest uszkodzony (nie pobiera plyty)
Okazlo sie ze radio nie ma Bluetooth- wiec tez musze dokupic modul… koszt modulu Bluetooth 50-150zl plus cena dodatkowych wiazek.
Na informacje i tym ze radio jest zablowane sprzedający odpisal mi ze jego to nie obchodzi, ze u niego dzialalo (u niego dzialalo bo bylo zakodowane pod jego samochod-VIN)

mam screeny z romowy przed zakupem oraz po zakupie dodatkowo opis produktu

Zdjęcia radia po zamontowaniu seryjne radia z aukcji

zdjecie przebiegu naprawy

potwierdzenie platnosci za usluge przez fachowca 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:49828229 co oczekujesz ? zamiast grzebać i ingerować, było złożyć reklamacje - odesłać i czekać na zwrot kasy 🙂

Jak sam ingerowałeś w produkt i naprawiałeś bez zgody sprzedawcy to nic nie ugrasz 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49828229 Cześć. W takim przypadku należało od razu złożyć reklamację z tytułu niezgodności produktu z ofertą. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:49828229 Otwórz dyskusje i tam opisz problem, masz tam pomoc Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE  nie należało nic robić tylko składać reklamację.

oznacz moderatorów